JESPER PARVE BALI vulkaanipurskest: “Meiega on kõik korras!” Foto

2 kommentaari
JESPER PARVE BALI vulkaanipurskest: “Meiega on kõik korras!” Foto

Bali lennujaama esindaja sõnul paiskas pühapäeva hommikul Agungi vulkaan suitsupilvi 4000 meetri kõrgusele, takistades vähemalt 28 lennu saabumist ja lahkumist. Häired lennuplaanis on põhjustanud ebamugavusi ligi 2000 reisijale, kõige rohkem on nende hulgas Austraalia turiste.

Vulkaanipursked Indoneesia turismisaarel Balil on sundinud lennufirmasid ära jätma hulga lende ning tuhanded turistid on saarele lõksu jäänud. Välisministeeriumile teadaolevalt on Balil praegu 76 registreeritud Eesti turisti. Nende seas ka tuntud blogija ja maailmarändur Jesper Parve.

Jesper andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et nende perega on kõik korras. “Kuna täna öösel tuli nii palju arupärimisi meie elu-olu kohta Balil, siis kõigepealt anname teada, et meiega on kõik ok ja korras. Vaatame pisikeselt naabersaarelt kuidas loodus hingab:)! Ja teiseks, ei tasu eriti lugeda mis kõikjal kirjutatakse – et saar põleb ja turistid põgenevad elu eest. Kui tahate kõige tõesemat ja ajakohast infot, mis siin tegelikult toimub, jälgige Twitteris Dr. Janine Krippnerit,” kirjutas Jesper sotsiaalmeedias.