KAALUST KÕVASTI alla võtnud Mallukas on oma rinnapartiiga hädas

pilt: Mallukas/Instagram

Buduaar

Blogija Mallukas on kaalust alla võtnud ja selles pole naise enda sõnul midagi halba, kuid siiski on kaalukaotusega kaasa tulnud ka üks pisut tüütu asjaolu.

Nimelt tõdeb ta oma viimases blogipostituses, et väiksemaks on jäänud ka tema rinnapartii. “Mu rinnad on konkreetselt gone. Reaalselt iga gramm, mis mu kehakaalust väheneb, lahkub ilmselt otse rindadest. Ja kui ma enne olin, et noh, las nad siis olla väikesed pealegi, siis eile panin ühe kleidi selga, mida ma suvel kogu aeg kandsin ja see konkreetselt oli rinnust mulle 9 numbrit suur. Et nagu, issand, mis seis mul siis veel kümne aasta pärast on, ah? Muidugi lihtsam oleks võib-olla endale parajaid kleite osta, mitte uusi tisse panema tõtata, aga kui ma sellest lahutatud naiste memost õigesti aru saan, siis uued tissid pidada esimene kohustuslik punkt olema?”

Mallukas nendib, et tegelikult ta siiski pigem pelgab rinnasuurendust, kuid teisalt ei saa öelda, et ta selle ka täiesti välistaks. “Lihtsalt enda õnne siin elus teades, läheks mul raudselt midagi pekki. Ja also ma null tahaks pärast seda taastumist ja värki, lihtsalt selle pärast, et pärast kuskil uhkeid bikiinipilte teha, ei tundu nagu loogiline samm väga. Aga noh, ega ma loogikaga kunagi hiilanud ei ole ka …”.