KADRI KALJUMETS JA ENESEARENG: mida on lugeda uues Buduaaris?

5 kommentaari
KADRI KALJUMETS JA ENESEARENG: mida on lugeda uues Buduaaris?

Uues südasuvises Buduaari ajakirjas võtab kolumnis sõna Kadri Kaljumets.

Kadri on Edu Akadeemia üks asutajatest, mille eesmärk ongi aidata inimesi enesearenguteel, pakkudes põnevaid loenguid, konverentse ja koolitusi. Oma kolumnis räägib Kadri, millised võiksid olla väikesed, aga igapäevased sammud enesearengu teel. Kadri kirjutab: “Enda arendamine ei ole midagi muud kui suhtumine! Alusta näiteks raamatutest ja loe iga päev tund aega või kasvõi kümme lehekülge. Aasta peale teeb see juba 3650 lehekülge!”. Loe Kadri nõuandeid kindlasti edasi!

Uurisime Kadrilt, millised artiklid temale endale värskes Buduaaris meeldisid?

“Ma pean väga lugu kõigest, mis kasvab meie looduses. Seetõttu pakkus mulle huvi artikkel “Umbrohi toidulauale”. Avastan endas üha enam korilase algeid ning iga sellekohane teave on väga põnev. Näiteks sain ma teada, et kõrvenõgest võib samamoodi talveks sügavkülma panna nagu karulauku või tilli.

Mulle meeldis väga artikkel elu tähtsatest õppetundidest. Enamik neist on nii lihtsad, kuid aeg-ajalt on neid vaja endale meelde tuletada. Näiteks: sa oled iseenda reaalsuse looja ja kiida end ka väikeste saavutuste eest. Nii oluline on tähistada igat võitu, see motiveerib edasi tegutsema, et järgmisi võite saada. 

Huviga lugesin ka kaanelugu näitleja Kaisa Seldest. Jagan Kaisa mõtet, et oma sisetunnet tuleks rohkem usaldada. Mind on sisetunde kuulamine aidanud väga paljude oluliste otsuste juures. Ja mida rohkem seda kuulata, seda rohkem see areneb.”

Mõnusat lugemist kõigile!