KADUNUD MARKKUSE PEREKOND ON TEADMATUSES: politsei ei näita andmeid

Igal aastal jääb teadmata kadunuks kümneid inimesi, nende seas ka lapsi. Eelmise aasta oktoobris kadunuks jäänud alaealise Markkuse juhtum on seadustesse toomas aga olulisi muudatusi, mis teevad tõhusamakas kadunud inimese otsingud. Hetkel on kadunud Markkuse lähedased enda sõnul täielikus teadmatuses, sest politsei pole neile juhtumi toimikut näidanud ega palutud kõneeristust poisi telefonile teinud.

Igal aastal jääb teadmata kadunuks kümneid inimesi, nende seas ka lapsi. Eelmise aasta oktoobris kadunuks jäänud alaealise Markkuse juhtum on seadustesse toomas aga olulisi muudatusi, mis teevad tõhusamakas kadunud inimeste otsingud. Hetkel on kadunud Markkuse lähedased enda sõnul täielikus teadmatuses, sest politsei pole neile juhtumi toimikut näidanud ega palutud kõneeristust poisi telefonile teinud.

17aastane Markkus on kadunud olnud juba viis kuud. Lähedased oskavad vaid oletada, mis temaga juhtuda võis. Võibolla õnnetu õnnetus…

Annika, kes on kadunud Markkuse perekonnale väga lähedane inimene, nendib, et politsei oleks pidanud juba ammu kriminaalmenetlust alustama, ent miskipärast pole seda siiamaani tehtud. 

Vaata lähemalt videost allpool!