KADUNUD NOORMEHE ISA: ma tahaksin lihtsalt teada, kas mu poeg on veel elus

KADUNUD NOORMEHE ISA: ma tahaksin lihtsalt teada, kas mu poeg on veel elus

TV3 heategevussaatest “Inglite aeg” kodu ehitamiseks abi saanud suurpere isa Alari aasta ei saanud ilusamini alata. Tuhanded inimesed toetasid tema väikeseid lapsi, et perekond endale kena kodu saaksid. Kuid juba paar kuud hiljem tabas seda perekonda tragöödia. 

TV3 heategevussaatest “Inglite aeg” kodu ehitamiseks abi saanud suurpere isa Alari aasta ei saanud ilusamini alata. Tuhanded inimesed toetasid tema väikeseid lapsi, et perekond endale kena kodu saaks. Kuid juba paar kuud hiljem tabas seda perekonda tragöödia. 

Tema poeg, eelmisel nädalal 22aastaseks saama pidanud Mati, lahkus oma Tartu kodust 28. märtsi õhtul. Viimati nähti teda öösel kella 2-3 ajal Anne kanali äärses kohvikus, kust ta pidi sõbra sõnul koju minema. Koju noormees aga ei jõudnud ning tema asukoht on siiani teadmata.

Juba kolm nädalat on Mati isa Alar murest murtud olnud. “Üks asi, et saab maja korda, siis laps kaob ära. Teaks nüüd, kauaks ta on kadunud, kas leiame, et saaks selle südamest lahti,” rääkis pisaraid tagasi hoidnud Alari “Seitsmestele”.

Mati on 190 cm pikk, keskmise kehaehitusega. Viimati kandis ta seljas helesinist kapuutsiga dressipluusi ning jalas tumepruune pikki pükse. Noormehe lähedased ja politsei ootavad igasugust informatsiooni.

Buduaar.ee