Kahe lapse ema karm vastukiri Erkile, kes oma naise maha jättis

Buduaar avaldas esmaspäeval, 28. septembril ühe Eesti mehe arvamusloo teemal, miks ta jättis maha oma lapse ema! Lugu on väga lühikese ajaga saanud suurel hulgal kommentaare ning nüüd läheb olukord veelgi põnevamaks! Nimelt saatis peale Erki kirja lugemist meile kirja üks kahe lapse ema, kes palus, et me ka tema loo avaldaksime!

Tagasi artikli juurde

25 kommentaari

 • Helx

  Helx

  Kellelgi ei meeldi näägutav ja virisev naine (isegi kui on raske ja tundub, et keegi ei mõista ja hooli sinust- võib olla ei oska ise suud lahti teha). Teiseks ole ilus ja hoolitsetud enda vastu, isiklikult leian, et naine peab olema hoolitsetud et endale meeldida. Meeldin endale, seega ka teistele. Kolmandaks, virisejad leiavad alati, mille kallal viriseda. Kõik algab enda sisemaailmast, kes tahab see näägutab niikuinii. Seega rohkem mõistmist ja enesearmastust! Armasta ennast ja teisi.
 • Täitsa haige eit. Endal on normaalne mees siis arvab et elu ongi lill. Minu mees on ka tore ja abivalmis kuid koik ei ole kahjuks sellised. Kahju et inimene oma koduseinte vahelt kaugemale ei näe.
 • Ja ma võin ise mitmel käel lugeda üles paare, kes hoolitsevad ja aitavad üksteist. Kui ongi kellegil selline lohe mees kodus, kes lapsi naise jaoks teeb siis tuleb tegeleda selle probleemiga kodus, mitte arvamuse avaldajatele kõrri karata. Igal ühel on oma vaatenurk, mis sinu oma parem on kui teise oma?
  Ja natukene peab ikka küll naine mehe jaoks ka ennast korras hoidma. Kui suhte alguses on mees tore ja armas kuid ühtäkki on kodus diivanil istuv õllekõhuga lohe, kes oskab vaid õlut juurde küsida siis ei saaks ka naised aru, et miks ta enam ei pinguta minu nimel. Mida siis me nõuame kui vastu ei taha anda? Tänapäeval on neid kõrvalisi ahvatlusmomente piisavalt palju ja kui sa oma meest armastad, siis miks peaks ootama millal ta kuhugi mujale poole särama hakkab. Mina isiklikult leian, et naine peab olema hoolitsetud ja nii nagu siin artiklis mainitud (kammitud juuksed, kreemitatud nägu, korras küüned). Lihtne ja kena, kuid siin kommenteerijad pigem kujutavad ette, et peab kohe bimboks ennast tegema.
  Igatahes mina lähen teen nüüd oma kätekõverdused ja kükid ära, enne kui mu KARMA tööle hakkab! ::)
 • Jah Miki ju nii on, aga kuna see artikkel oli ilmselgelt suunatud igapäevastele tülpinud kommneterijatele, siis mina küll naisena ei sooviks, et minu armastatud mees saaks teada, et kommenteerin ühes ja teises portaalis, kui ok on lõdev keha "kuna olen sünnitanud" ja kui pahad ja lapsikud mehed on. Kui on probleemid siis tuleb suu lahti teha.
 • miki

  miki

  Aga miks sa vihastad? Ju on sul mehega vedanud ja ole õnnelik. mehed ei ole tited et neid koguaeg kaitsema peab. Iga endast lugupidav mees saab aru et kui on lapse valmis teinud siis tuleb ära õppida lapsele söögitegemine,lapsele tuleb süüa anda,temaga tuleb TEGELEDA. Naine ei pea seda paluma,ainuma ega käskima. Mehed ei loe mõtteid? Aga kas naised peavad lugema ? Camoon.. eesti mees on nagu suur laps,kelle õigustuseks alati mõnel kodukanal idagi öelda on kes tegelikult orjab kodus oma meest nii et vähe pole. Kasvatage oma pojad meesteks,kes oskavad pliiti tööle panna,poes käia ja teavad mis on elus hakkama saamine. Ja päris jube ikka kui pead MEHE jaoks trennis käima ja ennast vormis ja ilusana hoidma. Selliseid asju tehakse iseenda jaoks ja austusest enda vastu.
 • On siin keegi maininud, et sa pead ainult mehele meeldimiseks trenni tegema ja enda eest hoolitsema? Eneseuhkus ehk maksab ka midagi. Milline naine tunnistab avalikult, et näe lasin end käest ära sest sünnitasin 7aastat tagasi?
 • HullJulge

  HullJulge

  Minumeelest üks mees on kord Delfis kirjutas, et kui naine enda välimuse eest ka suhtes olles hoolitseb, siis järelikult käib ta silmad lahti ringi koguaeg. Kui naised lasevad ennast käest ära on jälle halb. Saa siis nendest meestest aru ;)
 • Ma mõtlen et

  Ma mõtlen et

  Hea peab ikka enda jaoks välja nägema ;)
  Ühe vaatevinklist artikel küll, aga paljudel tasuks siiski enda otsa vaadata.
 • Indi

  Indi

  Igas suhtes on omad tõusud ja mõõnad, aga vähesed mölakad võtavad ja hakkavad oma lapse ema kuskil naistekas materdama. Ka ste kõik olete nii hoolitsetud ning käite trennis, et mehele meeldida . Hea ja tore mees on sinuga nii heas, kui halvas. Ka siis, kui sul peale rasedust veninud nahk ripub ning tume triip kõhul. Õigele mehega sa ei pea suurt ja laia kartulikotti selga õhtul ajama, et ta sinu veninud nahka ei näeks. Sest ta mõistab, et see käib asjaga kaasas.
 • Inku

  Inku

  Enamus naisi lasevad end lodevaks ja ei pinguta enam mingi aeg. Jube, ja siis halavad ja virisevad. Asi peaks olema vastastikune.. Mees annab naisele mille nimel pingutada ja vastupidi.. :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!