KAIRE VILGATS VEETIS jõulud ja aastavahetuse haiglas

erakogu

Ringvaade

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja külastasid "Ringvaadet," et anda iga-aastased Eesti Laulu finaalipunktid konkurentidele. Marko Reikop paljastas saate käigus, et Vilgats oli koroona läbi põdenud.

Kuigi Kaire tervis on praeguseks korras, põdes ta vahepeal koroonat ja tema sõnul oli asi naljast kaugel. “Olin kuulnud, et see koroona on selline, et oled haige, siis nagu hakkab leevenema ja siis tuleb jälle peale. Umbes nii ta mul oligi. Neli päeva oli halb ja neli päeva hea ja siis läks väga halvaks,” rääkis ta.

Vilgats oli 10 päeva kodus haige olnud ning mõtles, et kutsub kiirabi kui väga halvaks läheb. Üks hetk oli aga poeg talle öelnud, et pole vaja piinelda. Naise hapnikumaht oli ohtlikult madalaks langenud ja ta pidi jõulud ning aastavahetuse haiglas veetma.

Dagmar Oja sõnul oli temal hetki, kus ta sõbranna pärast väga mures oli. “Mulle saadeti video, kus Kairel oli kanüül käes ja hapnikumask ees ning ta proovis kõndida, siis mul oli hirm ja pisarad ikka voolasid,” meenutas Oja.

Dagmar Oja ja Kaire Vilgats astuvad Eesti Laulu finaalis üles juba sel laupäeval, 6. märtsil Saku Suurhallis. Vaata siit, mitmendat kohta ennustab Suurtele Tüdrukutele populaarne ennustusportaal OlyBet.