KAISA ABNER ÜTLES naistele konkreetsed sõnad

KAISA ABNER ÜTLES naistele konkreetsed sõnad
erakogu

Täna, 8.märtsil tähistatakse rahvusvahelist naistepäeva. Bikiinifitnessist Kaisa Abner kirjutas sotsiaalmeedias, et tema mõtleb igal naistepäeval aga hoopiski meestest.

Nimelt mõtleb Kaisa nendest meestest, kes lasevad naistel olla täpselt sellised naised, nagu viimased soovivad.

“Kas sa teadsid, et näiteks enne enda elukaaslasega kohtumist ma päriselt uskusin ka, et ma peangi ise kõigega hakkama saama. Ma reaalselt uskusingi, et enda aidata laskmine tähendab nõrkust. Et selleks, et olla iseseisev, pean ma kõigega hakkama saama. EI PEA!

Naine, sa ei pea enda autol ise rehvi vahetama, sa ei pea poekotte ise tassima, sa ei pea olema kõva kui kivi, sa ei pea teisi lappima kokku, kui sa ise oled puruks. Sa ei pea tegema mitte midagi!

See, et sa lased ennast aidata, et sa lased endal olla haavatav ja nõrgem pool… see ei tähenda, et sa ei saaks hakkama. See tähendab, et sa lubad endal olla naine, sa lubad endal olla kuninganna ja sa lubad olla enda mehel kuningas.

Sa oled võimas! Võimas ka ilma selle bullsh*t kaitseturviseta. Sa oled fkng ilus, kui sa lased teistel näha enda sisse, ” kirjutas ta sotsiaalmeedias avaldatud foto juurde konkreetsed sõnad.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kaisa Abner (@kaisaabner)

Sarnased artiklid