”KALLID KALORID” OSALEJA SIDNI paljastas, mis oli alla võtmise juures kõige raskem

”KALLID KALORID” OSALEJA SIDNI paljastas, mis oli alla võtmise juures kõige raskem
pilt: TV3

Möödunud nädalal alustas TV3 eetris uus emotsionaalne ja riukalik tõsielusari “Kallid kalorid”, kus langetatakse kaalu ning õpitakse toidukiusatustega võitlema tänu ühele ekstreemsele nipile.

Saatesse läks kilosid kaotama ka 21-aastane Sidni, kelle algkaaluks on 101,8 kilogrammi.

Sidni tõdeb, et ta on terve elu selline suurem olnud ja erilise põntsu pani tema kehakaalule kevadine karantiiniaeg, mil kommipakid said suureks sõbraks. ”Väga kiiresti ja väga palju tuli juurde,” ütleb Sidni, et järsku tõusnud kehakaal viis ta päris musta auku. Altruistlik naine otsustas saates osalemisega seada lõpuks iseennast esikohale.

Naise sõnul oli kaalust alla võtmise juures kõige keerulisem vanadest harjumustest lahti saamine. “Kui sa oled harjunud õhtuti arvuti ääres komme sööma, siis see isu tekib ikka ja selle vastu võidelda oli algul päris raske,” tõdeb Sidni.

Kuid selliseid hetki, et tahaks kõigele käega lüüa ja lihtsalt alla anda, Sidnil ei tekkinudki. “Saate filmimisperiood oli suhteliselt lühikene, seega seal ei jõudnud sellist tunnet tekkida. Peale filmimist mul samuti sellist tunnet otseselt ei tekkinud, sest ma teadsin, et varsti on asi teleris ja vaatajate arvamuste pinge on ikka peal! Selline nö kohustus teel püsida on alateadvuses kaasas,” muigab ta.

Sarnased artiklid