“KALLID KALORID” osaleja Teele läks saatesse terviseprobleemi mitte kaalu tõttu

Duubel

Homme õhtul alustab TV3 eetris uus emotsionaalne ja riukalik tõsielusari “Kallid kalorid”, kus langetatakse kaalu ning õpitakse toidukiusatustega võitlema tänu ühele ekstreemsele nipile. “Duublis” on külas kaks saates osalejat, Teele ja Sidni, kes räägivad, miks nad otsustasid projektist osa võtta.

Teele läks saatesse eelkõige tervise pärast. “Tahtsin lõpuks normaalselt ja hästi toituma hakata,” ütleb naine, kellel ülekilosid oli umbes kümne ringis.

Ülekaal Teelele otseselt suuri tervisemuresid ei põhjustanud, küll aga võitleb naine veel haigusega sclerosis multiplex, mis põhjustab talle tihti kukkumisi. Nendel kordadel oli tal mitme ülekilo tõttu keeruline püsti tõusta. “Igapäevased toimetused on kõvasti kergemad kui tervist on ja kaalu on vähem,” lisab Teele, miks sündis otsus võtta osa tõsielusaatest.

Projekti teine osaleja Sidni ütleb aga, et on olnud terve elu selline suurem ja erilise põntsu pani tema kehakaalule kevadine karantiiniaeg, mil kommipakid said suureks sõbraks. “Väga kiiresti ja väga palju tuli juurde,” ütleb Sidni, et järsku tõusnud kehakaal viis ta päris musta auku. Altruistlik naine otsustas saates osalemisega seada lõpuks iseennast esikohale.

Vaata täispikka intervjuud videost!

“Kallid kalorid” stardib TV3 eetris juba homme õhtul kell 20.00!


Foto: TV3