“KALLIS, SA OLED KOSUNUD” staar sõi ennast veelgi paksemaks

6 kommentaari
“KALLIS, SA OLED KOSUNUD” staar sõi ennast veelgi paksemaks

Eile õhtul alustas TV3s uus telesaade “Kallis, sa oled kosunud”, kus kogukad pered võtavad ette teekonna tervislikuma eluviisi suunas. Saate avaosa kangelaseks oli 27aastane Kristo, kelle stardikaaluks oli 119 kg ning soovkaaluks 80 kg. Kristo abikaasa Liina on läbinud maovähendusoperatsiooni ning tänu sellele on naine kaalust alla võtnud ja nüüd loodab ta, et ka tema mees suudab ennast saledamaks saada. 

Eile õhtul alustas TV3-s uus telesaade “Kallis, sa oled kosunud”, kus kogukad pered võtavad ette teekonna tervislikuma eluviisi suunas. Saate avaosa kangelaseks oli 27aastane Kristo, kelle stardikaaluks oli 119 kg ning soovkaaluks 80 kg. Kristo abikaasa Liina on läbinud maovähendusoperatsiooni ning tänu sellele on naine kaalust alla võtnud ja nüüd loodab ta, et ka tema mees suudab ennast saledamaks saada. 

Paraku aga ei lähe kõik alati nii nagu võiks. Tartust pärit Kristo, kes Erik Orgu abil lootis lisakilodest vabaneda, võttis vahepeal hoopis kaalus juurde ning 119 kilogrammi asemel kaalus ta lausa 127 kilogrammi, mis tähendab, et 80 on hetkel veel kauge unistus ja ei tea, kas Kristo oma suhtumisega üldse suudab sinna kunagi jõuda.

Kristo toitumispäevik jättis mulje, et ta on end lihtsalt paksuks joonud ja saates tunnistas mees isegi, et õllest ta ei loobu – lausa kaks õlut on tema jaoks õhtusöögi kõrvale igati normaalne ja kümme õlut nädalas on tavaline. Kristo aga ei leia, et see on tema kaalutõusu põhjuseks – mehe sõnul võttis ta kaalus juurde hoopis seetõttu, et kaamerate ees olemine tekitas temas liigset stressi. Kristoga suhtlemine on üsnagi raske, sest tegu on pigem ülbemat sorti mehega, kes ei taha mitte kellegi sõna kuulata.

Ilmselt tasub ka mainida, et näiteks neli suurt grillvorsti on Kristo sõnul lihtsalt üks paras ports. 

Abikaasa Liina käis aga maovähendusoperatsioonil ning sellele järgnenud askeetliku dieedi abil õnnestus tal alla võtta 20 kilogrammi ja seda täiesti omal jõul. Saadet alustas Liina 80 kiloga, lootis jõuda 65 kiloni, aga õnnestus suisa 60-kiloseks kahaneda.

Kokkuvõttes on tegu halenaljaka looga sellest, kuidas kaalust saab alla võtta vaid, siis kui selleks tahtmist on. Lähedaste meelitamine ja eeskuju ei pruugi aidata.

Vaata ka videoklippi allpool!