KARMI OLEKUGA ESTONI KOHVER paljastas oma suurima hirmu

Ballzy

Power Hit Radio

Laupäeval oli Power Hit Radios taaskord eetris saade „SNEAKERBEAT,“ mille kolmandas osas käis külas Räpipundi 5MIINUST ja trio Pitsa liige Estoni Kohver.

Kui võiks arvata, et muusiku elustiili juurde käib ka vabal ajal ohter pidutsemine, siis tegelikult ei vasta see päris tõele. Näiteks rääkis Estoni Kohver raadiosaates “SNEAKERBEAT”, et vabal ajal üritab ta koeraga hoopis võimalikult palju metsas käia ning kord kvartalis võtavad nad koos poistega mõne matka ette. Ka meeldib Kohvrile vabal ajal süüa teha, eriti hea on ta kana valmistamises.

Samuti rääkis mees, et kui nad 5MIINUSEGA alles alustasid, siis käisid nad igalpool esinemas kus said. Nüüd on nad aga sammu edasi astunud ning valivad, kuhu lähevad. Kohver tegi saates ka üllatava paljastuse ja tunnistas, et tema ise kuulab järjest vähem muusikat, sest see järjest vähem huvitab teda.

Ärritusega toime tulemiseks on Kohver pidanud lausa viharavis käima. “On mingid teatud inimesed, kelle arvamus mulle väga korda läheb ja mingid inimesed, kelle arvamus absoluutselt ei huvita,” sõnas ta. “Rain Tikandi sõnad panid mind mõtlema – kõik oskavad ägedaid asju teha, aga et need asjad ka midagi tähendaks,” lisas ta.

Miks Kohver aga soolokarjääri peale ei mõtle? Nimelt avaldas ta, et eelistab vastutust jagada, sest tema kõige suuremaks hirmuks on läbi kukkuda.

”SNEAKERBEAT” on Power Hit Radios laupäeviti kell 18-20 ning seda saab järelvaadata TV3 Play keskkonnast.