KAS ARMATSEVAD MEHED TÄNAVAPILDIS ärritavad eestlasi?!

Et “Kumm on seks”, seda teab arvatavasti iga teine eestlane, isegi lapsed. Praegu tänavapildis silma jäävad kondoomireklaamid ei kaunista linna sugugi esimest suve. Küll aga jääb piltidel esimest korda silma geipaarike, kes teineteise lähedust naudib

Eestlane ei armasta pagulasi ja sama vastumeelsed on keskmisele eestlastele kõik teised vähemused, sealhulgs ka geid. Hiljutine riigi poolt kinni makstud “Kumm on seks”  kampaania on aga tekitanud nii Facebooki kommentaariumites kui foorumites omajagu diskussiooni ja eriarvamusi. Tõestuseks, et plakat on osadele vastumeelne, leiab tänavatelt ka täissoditud ja mahakistud reklaame.

Selle pildi saatis meile üks lugeja, kes kirjutas kirja juurde järgmise sõnumi: “Ma saan aru, et mees võib armastada ka meest ja mul isiklikult ei ole midagi selle vastu, aga  kas on vaja riigi raha eest sellist asja reklaamida, samal ajal kui arstid põgenevad välismaale ja patsientide jaoks ei jätku raha. Äkki alustaks inimese tervise parandamist elementaarse arstiabi parandamiseks, mitte geidpropagandaga?”

Milliseid tundeid sinus see kampaania tekitab? Kas “no” või “go”?