KELLY SILDARU NIMETATI USAS maailma parimaks naissuusatajaks

Alles see oli, kui nooruke eestlanna Kelly Sildaru komeedina end suuskadel eestlaste südamesse trikitas, sest nii edukat sportlast pole me ammu näinud. Ja eriliseks teeb olukorra see, et Kelly on suutnud seda kõike juba enne oma 15. eluaastat. USA suusaajakiri Freeskier kuulutas välja eelmise suusahooaja parimad sportlased ning naiste seas nimetati võitjaks X-mängudel pargisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru.

Alles see oli, kui nooruke eestlanna Kelly Sildaru komeedina end suuskadel eestlaste südamesse trikitas, sest nii edukat sportlast pole me ammu näinud. Ja eriliseks teeb olukorra see, et Kelly on suutnud seda kõike juba enne oma 15. eluaastat. USA suusaajakiri Freeskier kuulutas välja eelmise suusahooaja parimad sportlased ning naiste seas nimetati võitjaks X-Mängudel pargisõidus kuldmedali võitnud Kelly Sildaru.

Freeskier pani paremusjärjestuse paika sportlaste enda abiga – kokku andis oma hääle 250 professionaalset suusatajat, kellest igaüks pidi pingeritta seadma oma esiviisiku.

Naiste konkurentsis järgnesid Sildarule ameeriklanna Angel Collinson ja kanadalanna Tatum Monod. Meeste seas nimetati teist aastat järjest parimaks Sammy Carlson, kellele järgnesid Henrik Harlaut ja Parker White.

Vaata kogu infot siin.

Palju õnne, Kelly Sildaru!

Allikas: Freeskier