KERLI KÕIV tegi suure elustiili muudatuse: ma ei põgene enam

KERLI KÕIV tegi suure elustiili muudatuse: ma ei põgene enam

Lauljatar ja laulukirjutaja Kerli Kõiv kirjutas avameelselt, kuidas ta on elanud põgenedes ning milliseid muudatusi ta on oma elus teinud.

“Olles veetnud viimased kolm aastat suures osas üksinduses, otsustasin oma peidust välja tulla ja taas maailmaga mängida. Olin isegi meeldivalt üllatunud, kui palju ekstravertsemaks ma olen sel talvel Aasias reisides muutunud,” avaldas naine, et ta on taas hakanud rohkem inimeste keskel olemist nautima.

Kerli Kõiv tunnistab, et tema jaoks ei ole paremat kohta peitu pugemiseks kui tema tempel – ta jõudis tagasi Eestisse napilt päevi enne piiride sulgemist. Niisiis on naine taas metsaelu nautinud: “Aga sel korral, vaadates endale vaikuses otsa nagu palju päivi ja öid varem, olen kohanud külge, millega ma pole varem lähemalt tuttav olnud – põgenev artist.” Kerli mõistis, et tema loomingulisus ei olnud lihtsalt maagiline asi, mis lapsepõlvest kaasa tulnud, vaid see oli põgenemine reaalse maailma sünguse ja pimeduse eest. Lood ja jutustused, mis ta oma peas lõi, olid ellujäämiseks. “Kui ma jõudsin teismeikka ja lahkusin kodust, siis ma mitte ainult ei tahtnud näha elu teistes kohtades, vaid ma ka põgenesin enda elu eest,” selgitab lauljanna, et enda eest siiski põgeneda ei saa. “Sa võid joosta, aga oled ikka endaga. Mitte keegi, mitte ükski koht ega asi ei saa täita lõhesid sinus endast.”

Niisiis on muusik viimasel ajal olnud köidetud ideest olla mõnda aega ühe koha peal paigal. “Olen olnud sunnitud tegema rahu mõttega, et mitte igapäev ei ole kõige põnevam päev elus ning vahel on asjad lihtsalt tavalised.”

Naine on õppinud, et elu koosneb igasugu momentidest, mille seas on nii meeliülendavat kui agoonilist. “Hoolimata sellest, et minu elus pole palju tavalist, olen ma hakanud seda hindama. Ma ei püüa enam põgeneda.”

https://www.instagram.com/p/CCWfaKXgOmc/

Sarnased artiklid