KIRGLIK TALISUPLEJA EVELIN ILVES paljastas karge kümbluse plussid

KIRGLIK TALISUPLEJA EVELIN ILVES paljastas karge kümbluse plussid

Uudised.ee käisid koos Evelin Ilvese ja teiste vaprate naistega meres ujumas. Lisaks sai uudisteportaal teada, mis on talisupluse plussid ja kuidas mõjub see kehakaalule.

“Esiteks võtab see sul üleüldise stressitaseme maha – see juhtub kõikidega. Sa lähed kuidagi nagu sellesse talve sisse. Sa lähed sellesse külma vette ja saad selle pimeduse ning külmaga kuidagi üheks ja sa ei karda enam seda,” rääkis Evelin Ilves intervjuus. 

Naised on talisuplust harrastanud üheskoos viimased 60 päeva. Külma vett nauditakse korraga 12 sekundit – sellest piisab, et karge kümpluse positiivne mõju organismi heaks tööle panna. 

“Meie hulgas on mitmeid, kes on näiteks unehäiretega hädas olnud. Üks tüdruk ütles, et on aastaid iga päev unerohtu võtnud ja nüüd kahe nädalaga on sellest vabanenud,” avaldas Evelin supluse positiivsed küljed. 

Ta jätkas, et tema ise pole küll kunagi tselluliidiga hädas olnud, kuid talisuplejate seas on naisi, kes on kümmekond aastat tselluliidiga maadelnud ning miski pole aidanud, kuid tänu jäisele karastusele on nad apelsinikoorelisest nahast vabanenud.