KIRSTI TIMMER ANNAB nõu, kuidas enda kõrvale sobiv kaaslane leida

KIRSTI TIMMER ANNAB nõu, kuidas enda kõrvale sobiv kaaslane leida

Tele- ja raadiotegelane Kirsti Timmer avaldas oma blogis postituse, kus jagab näpunäiteid, kuidas üksikud, kuid ilusad ja targad inimesed endale kõrvale sobiva kaaslase võiks leida.

Timmeri sõnul on kõige olulisem visualiseerida enda jaoks see inimene, kellega koos võiks oma väärtuslikku aega jagada. “Ei tohi mõelda üht konkreetset inimest, aga pange paberile kirja täpselt selle inimese iseloom, välimus, huumorimeel, riietumisstiil, alkoholi joob või ei joo, suitsetab või ei. Lapsi armastab või ei taha neid üldse. Ärge jätke ühtegi detaili juhuse hooleks, muidu tuleb sealt ikka mingi “aga”.

Näiteks ärge kirjutage, et “ei oleks abielus” – siis on ta lihtsalt püsisuhtes. Kirjutage, et oleks vaba ja vallaline. Lastetu või lastega. Jutukas või vaikne, domineeriv või alluv… Kõik detailid paika,” soovitab naine. 

Ta lisab, et kõike seda tuleb teha kasvava kuu ajal. “Kui kaaslase täpne kirjeldus paigas, siis lugege see endale valju häälega ette, nii et näete seda inimest juba enda ees… Ja siis laske oma soov vabaks, las universum toimetab sellega edasi…

Et keegi saaks teie ellu tulla, peab universum teadma, keda te siis soovite. “Ükskõik-kelle” puhul on raske sobivat kandidaati leida.”

Sarnased artiklid