KIRSTI TIMMER HOIATAB ohtliku haiguse eest: “Elu on siiski normaalselt elatav”

Duubel

Buduaar

Kirsti Timmer tõdeb, et ta nägi juba lapsena seda maailma teistsugusena kui enamik inimesi ning seda peeti veidraks, ent vaadates mõnd teist inimest, tundub Kirstile, et ta olen ikka väga normaalne.

Siinkohal peab Timmer silmas väga kindlat sorti inimesi. “Kellest ma räägin? Ohtlik haigus “esohullus”. Inimesed, kes on järsku avastanud enda jaoks vaimse maailma ja sinna pea ees kõige sügavamas kohas sisse hüpanud. Ma saan pidevalt murekirju, et suur kurjus elab majas, väga negatiivne energiakogum, nuga kukub pidevalt käest maha ja talvel külmub vesi torudes ära! Surnud hinged! No ausalt! Kui nuga kukub maha, siis on meesterahvast külla oodata, ütles mu vanaema. Peab paika. Sellel ei ole ei needuse, kurjuse ega muu esoteemaga mingit pistmist. Vesi külmub ära ikka seetõttu, et torud on soojustamata, kutsu töömehed,” kirjutab Timmer oma hiljutises blogis.

Kirsti nendib, et muidugi on olemas kurjus, energiakogumid ja needus, kuid see väljendub natukene teistmoodi. “Kõike ei saa alati nende “tegelaste” kraesse kirjutada. On ka selliseid suuri “esotarku” kes räägivad inimesele, et tema küljes elab mitusada surnut! Ok. Ma paneks Raekoja platsi vaatamiseks sellise esotarga, kui inimesel on üks surnud hing kaasas või elab tema majas, siis on inimene väsinud ja loid, võib jääda haigeks või kaotada eluisu. Kui neid sadu oleks … Uskuge mind, konte ei jääks ka alles. Kõik läheks kaubaks, see inimene oleks ammu-ammu surnud. Ärge kuulake sellist jama,” soovitab Kirsti ning lisab veel lõpetuseks: “Ma soovitan sul ka säilitada ikka kainet mõistust ja mitte võtta tõsiselt kõike, mida räägitakse suure vaimsuse tähe all. Elu on küll mitmekihiline, aga siiski normaalselt elatav.”