KIRSTI TIMMERI ÕPETUS: 1 tähtis asi, mida sa pärast suhte purunemist tegema peaksid

erakogu

Buduaar

Kui sa oled oma kallimast lahku läinud, siis tuleb oma elu teatud mõttes uuesti üles ehitada ning on üksnes loomulik, et sinu emotsioonid käivad üle pea.

Kui lahkuminekust on aga juba mõnda aega möödas ja sa tunned ikka, et sa justkui ei suuda oma eluga edasi minna, siis tuleks tähelepanu pöörata sellele, kas ja mil määral sa oma endise kallimaga ikka veel seotud oled.

Nimelt kirjutab Kirsti Timmer oma hiljutises blogipostituses, et tihtipeale minnakse lahku nii, et teatud sidemed jäävad endiselt alles. “Kui hakata siis süvenema inimese hetkeseisu selgub, et tal on oma ekskaasaga veel ühine maamaja, auto või kannab ta sõrmes ekskaasa poolt kingitud sõrmust. Kuidas sa saaksidki sedasi edasi liikuda? Sa oled kinni vanas energias ja seotud oma eelmise suhtega. Kui oled otsustanud minna lahku, siis tuleb alustada puhtalt lehelt ja katkestada nii materiaalsed suhted kui ka emotsionaalsed. Ära kanna ekskaasa poolt kingitud ehteid, ehted (eriti kuld) salvestavad ja kannavad emotsioone. Ükskõik kui ilus on ehe, võta see enda küljest ära, tee end vanast puhtaks, vaid nii saab uus tulla,” õpetab Kirsti.