KIRSTI TIMMERI SÕNUL paistavad väga paljud naised arengus pidama jäänuna

KIRSTI TIMMERI SÕNUL paistavad väga paljud naised arengus pidama jäänuna
pilt: erakogu

Nõid Kirsti Timmer ütles oma arvamuse välja ilma ilustamiseta ning tal on selleks ka omajagu põhjust.

Nimelt annab Timmer endast pidevalt välja palju energiat, et inimesi aidata ning nüüd on tal palve ka neile, kes tema poole abi palumiseks pöörduda soovivad.

“Kui su e-maili aadress on ”kollanekiisuke@gmail.com” ”lillekene@gmail.com” või ”liinaolen@gmail.com” siis kas see on tõsiseltvõetav? Sellise mailiaadressiga võid kirjutada oma kallile kaaslasele, natukene labase suhtlusportaali klientidele või sõbrannadetšätti, aga see on ka kõik. Kui sa saadad kirju sellise mailiaadressi pealt, kasutades sellist signatuuri, näitab see, et sa ei ole suureks kasvanud ja ei teadvusta endale ei oma elu ega olukordi. Sorry, aga sa paistad arengus pidama jäänuna. Paraku tihti on sellise maili taga viiekümnesed naisterahvad,” nendib Timmer.

Kirsti lisab veel: “Kui inimene ei oska öelda tere, ei tutvusta end ei lõpeta maili korrektselt, siis lendab see kiri rämpsposti. ”Pane mulle kaarte” või ”Tahan kaarte” stiilis pöördumine on nõme ja ma ei kuluta sellise inimese peale aega, tema probleem on kultuuritus, oskamatus suhelda ja ebaviisakus, miks ma peaksin tahtma sellise inimesega kohtuda või tema ellu süveneda, kogu see elu on tal selline.”

Loe pikemalt Kirsti blogist SIIN.

Sarnased artiklid