“KLASSI OLI jäänud ainult üks tüdruk, kellel polnud veel seksuaalset kogemust …”

Erakogu

Buduaar

Bikiinifitnessist Kaisa Abner ütleb, et seks peaks olema ühiskonnas sama aktsepteeritud teema, nagu on seda söömine või seedimine.

Lisaks tõdeb Kaisa, et soovimatute raseduste ennetamise eesmärgil peaks riik tegema kõik selleks, et noored saaksid koolides seksuaalhariduse õigel ajal.

“Ma olen täiesti kahe käega poolt, et abort ei tohiks olla pereplaneerimise viis ja riik ning ühiskond peaksid tegema kõik endast oleneva, et keskenduda soovimatute raseduste ennetamisele (alustama seksuaalharidusega võimalikult vara, tagama piisava nõustamise, tagama rasestumisvastaste meetmete kättesaadavus kõigile, tõstma inimeste teadlikkust teemast jne). Kuulge halloo – mulle tuleb kohe meelde enda põhikooli lõpp, kus meile siis targa näoga üks tädi hakkas rääkima seksist … Tore on, aga meie klassi oli jäänud vist veel üks tüdruk, kellel polnud õnnestunud veel seksuaalset kogemust mõne poisiga saada. Tore info, ainult kergelt mitu aastat hiljaks jäänud. Selleks ajaks olime me kõik juba enda kogemused kätte saanud – kellel läks hästi, kellel mitte nii väga,” kirjutab Kaisa oma blogis.

Kaunitari sõnul peaks seks olema ühiskonnas sama aktsepteeritud teema, nagu on seda söömine või seedimine. “Me kõik teeme seda – mida me siis punastame siin.”