KOHTINGULEHT: eestlannade nõrkus on ilusad mehed. Ka vanematel meestel on lööki

Rahvusvahelise kohtingufirma iDateAdvice veebilehel jagatakse infot ja soovitusi, mida silmas pidada erirahvusest naistega suhteid luues. Eesti naisi kiidetakse paljudel põhjustel, sealhulgas pidavat Eesti naised erinevalt Ameerika ja Inglismaa naistest tegema kodus süüa ja hoolt kandma muude koduasjade eest. 

Rahvusvahelise kohtingufirma iDateAdvice veebilehel jagatakse infot ja soovitusi, mida silmas pidada eri rahvusest naistega suhteid luues. Eesti naisi kiidetakse paljudel põhjustel, sealhulgas pidavat Eesti naised erinevalt Ameerika ja Inglismaa naistest tegema kodus süüa ja kandma meeleldi hoolt muude koduasjade eest. 

Väidetavalt pidid eestlannad end väga mugavalt tundma ka vaikuses. “Kui tahad talle muljet avaldada lobisedes, siis peaksid teadma, et sellist asja nagu “piinlik vaikus” eestlannade jaoks ei eksisteeri,” väidab leht ja hoiatab, et jutukus võib eestlannadele hoopis eemalepeletavalt mõjuda. 

Eestlannasid kiidetakse ilu ja nende nn traditsioonilise naiserolli kandmise eest. Peaaegu kõik eestlannad oskavad süüa valmistada ja kodutöid teha. Kuigi eestlannade vanavanemad on usklikud, siis noorem põlvkond seda ei ole ja pole ohtu, et peab pühapäeva hommikul kirikusse minema. Eestlannad pidavat olema ka väga tugevad ja jõudma kanda suuri raskeid kotte, kuigi välimuse järgi seda arvama ei peaks. Rääkides välimusest, siis eestlannad ei oska mõnikord komplimente vastu võtta, kuna ilusaid naisi on ümberringi palju ja seetõttu ei pea nad end eriliseks. 

Veel teatab iDateAdvice, et Eestis on mehi vähem kui naisi ning seetõttu on suur tõenäosus, et Eesti naised on nõus kohtuma ka välismaa meestega. Eriti head väljavaated pidid olema siis, kui mees on kena, sest Eesti meeste välimus polevat kiita ning hea välimusega mehed nopivad kergelt Eesti naisi. Teine oluline eelis Eesti meeste ees on ka see, et Eesti mehed ei oska hinnata Eesti naist ja tema väärtust.

Eesti naise eelis on ka see, et ta on nõus kohtama ka vanemate meestega, teatab iDateAdvice. “Naised vaatavad mehi, kes on vähemalt  5-10 aastat vanemad,” räägib eestlannasid tutvustavas videos keegi Tamara.

Eesti naised pidavat armastama juua alkoholi ning neile meeldib rääkida inglise keeles, küll aga ei meeldi neile üheöösuhted. “Pea meeles, et kui ta ei taha sinuga esimesel õhtul seksida, see ei tähenda, et sa ei meeldi talle,” ütleb leht. 

Kas sellised me olemegi?

Buduaar.ee