KOHUTAV: PERVERT AHISTAB RANNAS väikelapsi

KOHUTAV: PERVERT AHISTAB RANNAS väikelapsi

Suvisel ajal, mil päevad on soojad ning rannas mõnulemiseks sobilikud, tasub siiski meeles pidada, et oma lastel tuleb silm peal hoida. Paar päeva tagasi selgus inetu tõsiasi, et Kuressaares liigub ringi pervert, kes ahistab rannas väikelapsi ning antud hetkel on asi jõudnud ka politseisse.

Suvisel ajal, mil päevad on soojad ning rannas mõnulemiseks sobilikud, tasub siiski meeles pidada, et oma lastel tuleb silma peal hoida. Paar päeva tagasi selgus inetu tõsiasi, et Kuressaares liigub ringi pervert, kes ahistab rannas väikelapsi ning antud hetkel on asi jõudnud ka politseisse.

Facebooki lehele “Märgatud: Saaremaal” tegi murelik kodanik eelmisel pühapäeval, 31. juulil postituse, kus ta kirjutas oma jubedast kogemusest, mis leidis aset Kuressaares Titerannas. Nimelt veetis ta oma perega rannas aega ning ühel hetkel märkas, et laste läheduses liikus ringi kahtlane mees beeži särgi, nokamütsi, värviliste pükste ja üle õla musta kotiga. Mees tiirutas Titerannas ja püüdis küll jääda märkamatuks, ent jäi siiski ühele inimesele silma ajal, mil ta end otse mänguplatsi vastas rahuldas. Tegevust märgates kutsuti kohale politsei, ent paraku õnnestus mehel jooksu pääseda.

Olge ettevaatlikud ning ärge jätke oma lapsi tähelepanuta.