KOLMIKUD SÜNNITANUD Sigrid vabanes beebikilodest nelja nädalaga

KOLMIKUD SÜNNITANUD Sigrid vabanes beebikilodest nelja nädalaga
erakogu

Kolmikute sünd Eestis ei ole just kõige igapäevasem sündmus. 23-aastane Sigrid ja tema abikaasa said selle aasta 23. jaanuaril üleöö kolme poja vanemateks – beebid tulid ilmale keisrilõikega. 

Poisid said endale nimedeks Styles, Samwise ja Steffen.

Kolmikute sünnilugu saad lugeda siin

Nüüd, kuu aega hiljem on Sigrid taas kirja pannud oma värsked emotsioonid. ”Ma ei ole oma keha eales varem nii väga armastanud kui nüüd. Seda mitte sellepärast, et mul on ilus keha, vaid sellepärast, et minu keha kinkis mulle kolm täiuslikku poissi korraga.

Minu keha ei ole enam see, mis ta oli enne. Mul on kõhul hullud venitusarmid, palju lõtvunud nahka ja kümne sentimeetrine arm. Väga raske on ennast vaadata ja vigu mitte märgata, ent päeva lõpus ei ole mul aega selliste asjade pärast muretseda, sest mul on kolm beebit, kellel tuleb mähkmeid vahetada, keda tuleb sööta ja magama panna ja seda kõike kaheksa korda päevas.

See on uskumatu, milleks inimese keha võimeline on. Vaid seitsme kuuga kasvatas minu keha kolm beebit, ma võtsin 18 kilogrammi kaalust juurde ja minu lühikesed jalad suutsid seda kõike kanda. Ja järgmisel hetkel on kõik kolm poissi väljas, 18 kilogrammi on kadunud ja nüüd toodab minu keha toitu kolmele poisile,” kirjutab  Sigrid.

Sarnased artiklid