KRISTIINA OJULANDI KOERAD ründasid naabrimehe last

KRISTIINA OJULANDI KOERAD ründasid naabrimehe last

Poliitik Kristiina Ojuland avaldas enda Facebook´i kontol video, kus räägib, et sattus naabriga sõnasõtta. Põhjuseks oli asjaolu, et Ojulandi väiksed koerad ründasid naabrimehe last. Naine leiab, et õnnetuses on süüdi laps, kes ei oska korralikult maal elada.

Õhtu tundub olevat väga rahulik, tagasi Eestis, tagasi Ihasalus – justkui oleks rahu saabunud maa peale. Aga just äsja, umbes 5 minutit tagasi, tuli mulle lihtsalt naabrimees kallale ja otsustas mu kätt väänata. Füüsiliselt see oli jumala naljakas. Ega ma ei ole ka niisama tüdruk, vaid tõmbasin ta T-särgi sisse väikese augu.

Tüli tekkis sellepärast, et minu väikesed kaks koera ründasid nende lapsukest, kes sõitis jalgrattaga ja kes ei oska maal elada. Ta ei tea, et maal on pisikesed koerad lahti. 

Nii, et praegu lähen ma kiirabisse ja fikseerin oma vigastuse oma paremal käel, mis on juba varasemalt nii tennise kui ka jalgrattaga saanud viga,” rääkis Ojuland oma videos. 

Lühikese video kommentaarides läks üsna kiiresti lahti tõeline sõnasõda. Paljud mainivad Kristiinale, et tema koerad olid ju need, kes väikest last ründasid. Samuti tõdevad üsna mitmed kohalikud elanikud, et koerad pidavatki vägivaldsed olema.

Vabandust väga, aga kellelgi pidi lõpuks kops üle maksa käima, kuna need penid on majast möödujaid ja sportlasi hammustanud ja terroriseerinud juba aastaid!!! Laps ei oska maal elada ja selle taha õigustada penide lahtist jooksmist ja hammustamist? Äkki sai puhkusel väike päiksepiste saadud? Mitte iial ei õigusta ma kätega kallale tulemist, alati on teine lahendus, aga see õigustav video siin on idiootsuse tipp!

Seadus kehtib KÕIGILE, penid peavad olema kinni ja punkt! Ja kui penid ründavad aastast aastasse inimesi, siis loomakliinikust saab abi! Olen ise lapsest saati koeraomanik ja vastutan oma koerte tegude eest. Tahad Sa Kristiina rääkida ka sellest, et need koerad on inimeste riideid katki rebinud? Ah et see väike nüanss on jäänud mainimata videos? Psüühiliselt haiged koerad, ei muud,” kirjutas üks kommenteerija. 

Loe teisi kommentaare siit