KUI PALJU OLEKS KOHALA TV vedajal Risto Kongil õnnelik olemiseks raha vaja?

KUI PALJU OLEKS KOHALA TV vedajal Risto Kongil õnnelik olemiseks raha vaja?

Kohala TV vedaja Risto Kongi on isehakanud teleajakirjanik, kelle suureks unistuseks on ennast ühel päeval päris teleekraanil näha. Kui muidu torkab mikri võsapetsilikult sulle nina alla Risto, siis seekord on rollid vahetunud ning küsimustele vastab hoopis noormees ise. Buduaar uuris, mida teeks Risto teisiti, kui saaks võimaluse ise riiki juhtida ning kui palju oleks Ristol õnnelik olemiseks raha vaja. 

“Kui saaksin ise riiki juhtida, siis ma lõpetaks sellise asja kohe ära, nagu näiteks alkoholiaktsiisi tõus. Milleks seda vaja? Mida veel varsti välja ei mõelda? Kas üldisest hinnatõusust on veel vähe? Väikeste külade teed on ka kohati korrast ära, auklikud, mõni veel lõhub oma autogi ära niimodi – selle asja võtaksin ka koheselt käsile. Esiteks hinnatõusu lõpetaksin ära ja teiseks erinevates Eesti paikades laseksin teed korras hoida või korda teha. Ja kindlasti palku tõstaksin ka, sest väikese palgaga on ju raske elada,” sõnas Risto selle kohta, mida tema riiki juhtides teistmoodi teeks. 

Noormees leidis, et tema ise oleks 2000 euro suuruse palgaga väga õnnelik. “Arvan, et see oleks auväärt palk, millega saaks väga hästi ära elada.”

Väikesest palgast hoolimata leidub Eesti juures ka asju, mis noormehele meeldivad. Näiteks pole siin troopilisi torme nagu taifuunid jms. “Soojem võiks aga küll praegusest olla,” lisas ta.