“KUI SA ENNAST koroona ajal paksuks sööd, siis sa oled selles ise süüdi”

Buduaar

Tõsi ta on, et jõusaalid ja ujulad on koroonaviiruse leviku tõttu juba mõnda aega suletud olnud.

Bikiinifitnessist Kaisa Abner tõdeb aga, et võimaluse trenni tegemiseks leiab alati ja aega on enamustel meist tänasel päeval rohkem kui varem.

Kõigepealt võiks Kaisa sõnul alustada sellest, mida me sööme. “Kui sa ennast koroona ajal paksuks sööd, siis sa oled selles ainult ise süüdi. Pole mõtet süüdistada ei riiki, naabri Mallet ega seda, et sa oled sunnitud karantiinis olema. Kui me liigume vähem, siis on toidulaua kontrollimine veelgi olulisem,” tõdeb ta.

Kuidas siis hoida ennast vormis ajal, mis spordiklubisse minna ei saa? “Väljas ei keela trenni teha mitte keegi. Väljas saab joosta, jalutada, mediteerida või miks mitte jõutrenni teha. Loovust peab kasutama. Koopainimestel puudusid ka jõusaalis käimise võimalused ja nad olid üllatavalt heas vormis.”

Foto: erakogu

Tegelikult oleks just nüüd õige aeg lõpetada vabanduste otsimine. “Sul polnud varem aega – aga palun – sul on nüüd kogu maailma aeg. Lõpeta vabanduste otsimine ja näe takistustes võimalusi,” soovitab Kaisa ennast lihtsalt liigutama hakata ja oma fantaasia tööle panna.