“KUI SA KARJUD, siis ma löön sul hambad sisse”

Shutterstock

Buduaar

Daniel Sepa õuduslugu šokeeris eelmise aasta septembris paljusid.

Naisepiinaja Daniel Sepa ohver Laura Christine Arba rääkis täna esmakordselt elust vägivaldse mehega. Nimelt leidis täna aset Eestimaa naiste VIII kongress “Julgus otsustada” ning just seal Laura ka avameelselt oma kogemusest rääkis.

Eelmise aasta septembris jõudis avalikkuse ette õõvastav lugu seoses endise noorpoliitiku ja näitleja Daniel Sepaga, kes mõisteti suve lõpus süüdi oma endise elukaaslase kallal jõhkrutsemises.

Danieli ohvriks oli tema toonane elukaaslane Laura. Tänasel kongressil meenutab naine, et ta pidas Danieli esialgu oma elu armastuseks. Suhte alguses oli kõik ideaalne. Kuid peagi saabusid esimesed tülid. Laura meenutab, et need said alguse sellest, kui ta oma ema või vanaemaga telefonis liiga pikalt rääkima jäi. Juba see ajas mehe marru ning ta hakkas nõudma detailset ülevaadet sellest, mida telefonis räägiti.

2018. aasta suve lõpus kasutas Daniel Laura peal esimest korda vägivalda. Naine ütleb, et pärast juhtunut oli Daniel ise ka šokis ja vabandas tema ees.

Füüsiline vägivald aga jätkus ning läks iga korraga karmimaks. Daniel ähvardas Laurat noaga, pani selle talle kõrile. Tapmisähvardused olid saanud üheks osaks nende suhtest. “Kui sa karjud, siis ma löön su hambad sisse,” ütles Daniel Laurale, kui ta naise vihahoos kätte sai.

Ühel hetkel hakkas Laura toimuvast aga inimestele rääkima ning jõudis kätte ka see moment, mil ta julges oma emale kõik ära rääkida.

Järgmisel päeval sõitsid Laura vanemad Tartusse ning isa olid juba politseisse avalduse teinud. Daniel võeti samal õhtul vahi alla.

Tänase seisuga on Sepp vabaduses tagasi. Mehele määrati neli ja pool kuud reaalset vangistust ning antud hetkel on ta elektroonilise valve all.