KUIDAS LEIDA OMA peole sobiv esineja?

KUIDAS LEIDA OMA peole sobiv esineja?

Kas oled kunagi unistanud, et tellid oma sünnipäevale esinema Eesti kõige lahedama staari? Või otsid näiteks pulma või firmapeole esinejat, kuid ei tea kust alustada või keda kutsuda? Nüüd on loodud uus muusikute-lauljate broneerimiskeskus, kus on võimalik artiste otsida muusikastiili, hindade või esinemiskohtade järgi. 

Artist3.ee taga oleva meediaettevõtte TV3 uute äride juht Rando Rannus vajas ise paar aastat tagasi pulma jaoks esinejaid, toona sellist ühtset broneerimiskeskkonda polnud ning otsimine võttis nädalaid. “Tuli suhelda iga konkreetse bändi mänedžeriga telefoni või e-kirja teel eraldi, küsides esinemistasu ja sobivate kuupäevade kohta,” selgitas ta. 

Kõnealune broneerimiskeskuse kasutamine on aga väga lihtne: otsid sobiva esineja sinule vajalikuks kuupäevaks, esitad tellimuse, see kinnitatakse, tasud ettemaksu ning nii kindlustadki artisti endale nõutavaks kuupäevaks.

Näiteks võib sealt leida Eesti ühe skandaalseima ja hinnatuima räppar Beebilõusta, kelle 40-minutiline esinemine maksab 1740 eurot. Palavalt armastatud lauljatar Getter Jaani tunniajalise show eest tuleb rahakotti kergendada 1644 euro võrra. Ka leiab broneerimiskeskusest Laura Põldvere, kelle esinemine maksab 1710 eurot, ja Uku Aropi, kelle esinemistasu küündib 3360 euroni. 

Rando Rannuse sõnul on praegu platvormil kirjas peaaegu 150 artisti, aasta pärast juba üle kahe korra rohkem, katmaks ära kogu Eesti muusikamaastik vanadest staaridest noorte tähtede ja rahvabändideni.

Tutvu kogu artistivaliku ja hinnakirjaga siin