“KUNSTRINNAD JA KUNSTKÜÜNED on parim asi, mis minuga eales juhtunud on”

pilt: Shutterstock

lugejakiri

"Kõik naised tahavad end ilusana tunda.

Ka mina pole mingi erand ning et loodus mulle suurt rinda ei kinkinud, siis teadsin, et ühel ilusal päeval ma need rinnad endale ette ka panen. See päev jõudis kohale kiiremini kui ma arvatagi oskasin.

Nimelt kinkis kallim mulle rinnad minu 21. sünnipäevaks ning ma ei saaks olla õnnelikum. Ma tean väga hästi, et paljud naised pooldavad ikka seda, et kõik oleks loomulik. Minul on seda loomulikku päris vähe – küüned, juuksed, ripsmed on mul ikka turgutada saanud vastavate vahenditega ning ilukliinikus käin ennast ka süstimas, et kortsude teket vältida.

Ma olen 29-aastane naine ja ma ei häbene karvavõrdki seda, et kui minult ära võtta kunstrinnad, kunstküüned, juuksepikendused ja ripsmepikendused, siis ega sealt väga midagi alles ei jääks. Ma ei ole sündinud imeliste geenidega. Aga see ei tähenda, et ma kole peaksin olema.

Mida ma oma kirjaga öelda tahan, on see, et kui on olemas vahendid, mille abil saab oma enesekindlust tõsta ja tõepoolest oma välimust niivõrd tuunida, et tulemus on lausa fantastiline, siis miks mitte?

Miks ma peaksin olema väikese rinnaga, kui mul on võimalus suure rinnaga meestel päid segi ajada? Miks ma peaksin olema õhukeste juustega, kui mul on võimalus omada kiharaid, mis iga naise kadedusest roheliseks ajavad? Miks ma peaksin muretsema oma nõrkade murduvate küünte pärast, kui mul on võimalus endale hankida tõelised küünised, millega mehi voodis hullutada?

Jah, eks see lõbu maksab raha ja ma ise küll tööl ei käi, aga minu mees on minuga õnneks täpselt samal arvamusel ning ta maksab kõik suurima rõõmuga omast taskust kinni.

Kunstrinnad ja kõik muu võlts on tegelikult ju eneseväljenduse viis. See on sama, mis endale igal hommikul meigi tegemine – sa ju näed ilma meigita teistsugune välja … Meie ühiskond on väga palju liikunud selles suunas, kus loomulik ilu kahjuks ei pääse enam võimule. Kõik need sotsiaalmeedia filtrid hägustavad piiri reaalsuse ja virtuaalsuse vahel.

Minu sõnum naistele on – tehke seda, mis teeb teid õnnelikuks. Mitte ükski naine ei peaks põdema oma välimuse pärast. Kui sulle midagi ei meeldi, siis muuda seda – mine trenni, mine iluoperatsioonile või jumal teab, mida veel.”