KURESSAARE VANAPROUA ÄPARDUS sai hetkega ülemaailmseks videohitiks! Vaata videot!

Tänavu veebruarikuus Kuressaares aset leidnud tragikoomiline juhtum vanaprouast, kes kahega karguga teed hakkas ületama, ja talle appi rutanud abivalmist meesterahvast, kes autole kogemata käsipiduri peale unustas tõmmata, sai Briti tabloidi Daily Mail vahendusel ülemaailmseks sotsiaalmeediahitiks, kus see kogus vähem kui ööpäevaga ligi kaks miljonit vaatamist. 

Kummaline vahejuhtum jäi ülekäiguraja ees seisma jäänud auto pardakaamerasalvestisele tänavu 17. veebruaril õhtul kella kuue paiku, kui eakas vanaproua teed hakkas ületama, kuid talle appi tõtanud meesterahva auto samal ajal vanamemmele otsa hakkas veerema. Õnnetuse tulemusena kukub vanaproua pikali, suuremaid vigastusi see talle siiski ei põhjusta. 

Pardakaamerasalvestise omanik Margus Vaheri sõnul võttis temaga ühendust kaks Ameerika agentuuri ja kolm kodumaist meediaväljaannet. “Erinevalt kodumaistest on ameeriklastel rohkem võimalusi ning tänu sellele sai video ära litsentseeritud,” sõnab mees. Hetkel on video omandanud USA kompanii Jukin Media. Seda, kui palju mees oma videoga teenis, ta ei avalikustanud. 

Tänase seisuga on videot Daily Maili Facebooki lehel vaadatud 3,3 miljonit korda, see on kogunud üle 30 000 like’i ja üle 14 000 kommentaari ning seda on jagatud ligi 20 000 korda.

Vahendas Saarte Hääl

Vaata videot allpool!