KUS NAD ON? KADUNUD NARVA TÜDRUKUD leiti üles

KUS NAD ON? KADUNUD NARVA TÜDRUKUD leiti üles

Politsei otsib kahte Narva tüdrukut, kes võivad viibida Tallinnas. Narva politseijaoskond palub kõigi inimeste abi, kes on viimastel päevadel näinud 11aastat Kristinat ja 12aastat Milenat. Tüdrukud lahkusid oma kodudest Narvas 1. märtsil.

Politsei otsis kahte Narva tüdrukut, kes võivad viibida Tallinnas. Narva politseijaoskond palub kõigi inimeste abi, kes on viimastel päevadel näinud 11aastat Kristinat ja 12aastat Milenat. Tüdrukud lahkusid oma kodudest Narvas 1. märtsil.

Ida prefektuuri politseinikud kontrollisid Narvas kohti, kus tüdrukud võiksid viibida ning vestlesid nende tuttavatega, kuid siiani pole tüdrukuid kahjuks leitud. Esialgse info kohaselt võivad nad Tallinnas viibida.

Kristina on 145 cm pikk, kõhna kehaehitusega, tal on poolpikad heledad juuksed. Kristinal oli seljas lühike sinine jope, jalas liibuvad mustvalged püksid ja musta värvi lakksaapad.

Milena on 172 cm pikk, keskmise kehaehitusega, tal on poolpikad tumedad värvitud juuksed. Seljas oli tal helelilla jope, jalas hallid retuusid ja beeži värvi saapad.

 

Politsei palub kõiki, kel on infot tüdrukute asukohast, anda sellest teada lühinumbril 112.

Buduaar.ee