KUULSAD ILUHUVILISED VÄISASID Kehapoe esinduskaupluse avamist

KUULSAD ILUHUVILISED VÄISASID Kehapoe esinduskaupluse avamist

Varasemalt veebipoena tuntust kogunud Kehapood Rotermanni kvartalis avas möödunud neljapäeval esinduskaupluse. Pressile ja bloggijatele suunatud avasündmusel  esitleti Kehapoe kultustooteid ja värskeimad brände. Iluõhtut viis läbi bravuuritar Anu Saagim, juuksehooldustoodetest rääkis Kati Toots ja uut WUNDERI nimelist meigibrändi tutvustas jumestuskunstnik Kaia Triisa. Bloggija Paljas Porgand jagas oma kogemusi LPG masinaga. 

Varasemalt veebipoena tuntust kogunud Kehapood Rotermanni kvartalis avas möödunud nädalal esinduskaupluse. Pressile ja blogijatele suunatud avasündmusel esitleti Kehapoe kultustooteid ja värskeimad brände. Iluõhtut viis läbi bravuuritar Anu Saagim, juuksehooldustoodetest rääkis Kati Toots ja uut meigibrändi WUNDER tutvustas jumestuskunstnik Kaia Triisa. Blogija Paljas Porgand jagas oma kogemusi LPG-masinaga. 

Enam kui viieteistkümne iluauhinnaga pärjatud Kehapood pakub esinduskaupluses laia tootevalikut keha- ja näohoolduseks, salenemiseks ning juuste raviks. Kehapood seab oma igapäevatöös eesmärgiks kliendi rahulolu ja individuaalsuse. Täna ollakse teadaolevalt ainuke pood Eestis, kus on võimalik tipptehnoloogia abil analüüsida pea, näonaha ja tselluliidi seisundit ning määrata vastavalt probleemile kodune ravihooldus. Kogenud spetsialistide nõustamisel leitakse lahendus nii juuste- kui ka nahaprobleemidele. Kehapoe lai tootevalik on abiks vananemisprotsessi aeglustamisel, akne leevendamisel ja tselluliidi ravimisel. Armastatud Keha&Salenemiskeskusest välja kasvanud kauplusest leiab üksnes iluprofessionaalide ja klientide poolt testitud ning heaks kiidetud tooted. Teiste seas näiteks esteetilise meditsiini lipulaeva Skinclinik tooted ning auhinnatud Bottega di Lungavita Superdren toidulisandid tselluliidi ja kehakaalu vähendamiseks. Juuksehooldusbrändide valikut troonib kollageeni ja kaaviariga rikastatud luksuslik ravihooldussari Innovatis Luxury Care.

Avasündmusel tutvustas Vita-Age Krinofort Hair juukseravitooteid brändi reklaamnägu Kati Toots ja jumestuskunstnik Kaia Triisa rääkis uhiuuest meigibrändist WUNDER. Wunder üllatab nii kauapüsivate kulmugeelide kui ka poore kustutava HD Selfie Powderiga. 

Vaata ka galeriid!