LÄBI ÕUDUSE: MALLUKAS tundis, et ta ei ela seda üle

Täna kell 21.00 jõuab Kanal 2 ekraanile kõmulise tõsielusaate “Malluka sügis” hooaja finaal, milles näevad vaatajad, kuidas sündis Malluka perre kolmas tütar. Kuidas kohanevad pereliikmed uue olukorraga?

Ootaja aeg on pikk, kuid lõpuks ta tuli. Pärast pikka Malluka ootust ja ringi veeremist saabus viimaks kätte see päev, kui väike Marta Kene otsustas oma ema piinad lõpetada ja kõhust välja tulla.

“Need viimased kümme minutit olid nii õudsad, et ma mõtlesin, et ma ei ela seda üle,” kirjeldab Mariann sünnituse rasket kulgu.

“Malluka sügis” viimases osas saab näha sünnitaja tantsu ja meenutusi sellest olulisest päevast. Juba kuid enne Marta Kene sündimist alustas Mallukas ettevalmistuste tegemist selleks tähtsaks hetkeks, kuid kas need teda lõpuks ka aitasid?

“Ma ei saa aru, miks neid mehi sinna sünnitusele kaasa kutsutakse, enamus mehi ju ei taha olla seal,” meenutab Kardo enda emotsioone. 

Nüüd on see aga möödas – Mallukas on õnnelik kolme tütre ema – küsimus on aga, kuidas võtsid uustulnuka vastu peretütred Mari ja Lende?