“LAPSI MITTESOOVIVATELE NAISTELE pole ka meest vaja!”

Buduaarile saatis kirja 29-aastane Margit (nimi muudetud), kes leiab, et last mittesoovivatele naistele pole ka meest vaja. Margiti meelest on naise kohuseks lapsi saada ning ta ei saa aru, miks temasugused vallalised naised peavad seetõttu tikutulega korralikke mehi taga otsima, sest mõned naised on võtnud endale paremad palad ära, kuid lapsi nad sünnitada ei kavatse. 

“Olen 29-aastane igati vormis, sportlik, hea huumoriga naisterahvas, kes olude sunnil on pea 2 aastat juba vallaline olnud. Tahaksin väga endale normaalset meest leida ning pere luua, kuid korralikke mehi peab lausa tikutulega taga otsima, sest neid lihtsalt ei ole. 

Minu mitmel sõbrannal, kes on aga ülekaalulised, enda eest ei hoolitse ja kõigele lisaks on ehtsa maaka välimusega, on aga millegipärast väga toredad ja korralikud mehed. Ja et see veel nõmedam on, on need samad sõbrannad kuulutanud, et nemad ei kavatsegi lapsi tegema ega sünnitama hakata, sest elu on ka niisama hea ja milleks neile üldse lapsed. Ma võtaks hea meelega mõne neist mehest endale ja teeks kasvõi kohe mitu last, aga vot need mehed on millegipärast oma naistes nii kinni ja vannuvad, et on leidnud elu armastuse. 

Ma ei saa aru, miks sellistel lapsi mittesoovivatel naistel on üldse meest vaja? Hakake lesbiks või midagi ja andke need head mehed naistele, kes ka päriselt peret luua tahavad ja järglasi saada. Naise kohuseks on lapsi saada ja mis naine see üldse on, kes lapsi ei taha… Ma ei saa aru sellest. Naine on loodud lapsi saama ja mees neid tegema. Sellised naised aga ajavad kõik sassi ning võtavad kõik head mehed endale ning teistele ei jää midagi. 

Kuidas ma saan endale head meest leida, kui kõik on juba võetud? Seega siit minu üleskutse naistele, kes ise lapsi ei taha: ärge võtke endale meest, vaid jätke korralikud ja tublid mehed neile lastele, kes soovivad järglasi saada ja naisekohust täita.”

 

Buduaarile Margit