“LASIN OMA NAISEL teise mehega magada – nüüd kahetsen seda väga!”

Paljud meie seast fantaseerivad kahest naisest või mehest, kellega voodirõõmusid jagada. Vahel juhtub aga nii, et peale fantaasia elluviimist, selgub, et see polnudki selline nagu arvati ja oodati. Hinges on tühjus ja segadus. Kas kallim ikka armastab mind veel? Kas nüüd ta ihaldabki kedagi teist? Sellised segased tunded valdavad ka 25-aastase Siimu (nimi muudetud) pead, kes lasi oma naisel teise mehega magada ja nüüd ei suuda seda ära kahetseda. 

“Käisime naisega mõned kuud tagasi Rootsi kruiisil. Olime mõlemad parajalt purjakil ja ülemeelikus tujus. Pakkusin naisele välja, et teeks midagi pöörast ja võtaks meile teise mehe voodisse kolmandaks. Naine oligi spontaanselt nõus, ütles, et see on juba pikemat aega tema suur fantaasia olnud. 

Leidsimegi ühe sobiva umbes kahekümnendate alguses oleva sportliku tüübi. Imbusime tema lauda ja hakkasime juttu rääkima. Naine flirtis temaga ja tegi vihjeid. Ühel hetkel ma ei suutnud enam oodata ning küsisin mehelt otse, et kas ta tahaks mu naisega seksida. Ta oli loomulikult nõus. Mul on väga sale ja ilus naine, kes tõmbab paljude meeste pilke ka niisama. 

Nad läksid ees kajutisse ja ma järgnesin natukese aja pärast. Nad olid mõlemad juba alasti ja see teine mees magas mu naise peal, teda suudeldes. Esialgu oli see minu jaoks natukene imelik, kuid ütlesin, et ärge pange mind tähele ja jätkake oma tegevust. Seejärel hakkasid nad seksima, mees ei pannud isegi kondoomi peale. 

Algul oli see üsna erutav ja põnev vaadata, kuidas mu naine teise mehega seksib, kuid siis hakkasin end halvasti tundma. Naine vaid oigas ja ohkis mõnust ning jõllitas seda tüüpi. Siis hakkasid nad kõvemini seksima ja oigama ning ma ütlesin, et äkki lõpetaks nüüd. Kumbki ei teinud minust välja ning jätkasid seksimist, seejärel lõpetas teine mees karjudes mu naise sisse. See oli minu jaoks šokk. Käskisin tal tuld tõmmata. Ta pani ruttu riidesse ja palus vabandust, kuid ma panin tähele, kuidas ta lahkudes irvitas, et sai seksi. See oli minu jaoks nii ebameeldiv kogemus, meie suhe pole peale seda enam endine. 

Palun andke soovitusi, kuidas saaksin sellest kogemusest üle ning meie suhe oleks jälle normaalne?”

 

Buduaarile Siim