LASTERIIETE LÕPUMÜÜK: maailmakuulsad brändid alates 10 €

LASTERIIETE LÕPUMÜÜK: maailmakuulsad brändid alates 10 €

Tallinnas Rävala pst 4 endises laste moekaupade kaupluses Mon Amie avatakse loetud päevadeks uksed, et müüa maha kõik laojäägid. Brändivalik ja hinnad meelitavad kohale iga ema, kes oskab hinnata kvaliteetset moekaupa.

Tallinnas Rävala pst 4 endises laste moekaupade kaupluses Mon Amie avatakse loetud päevadeks uksed, et müüa maha kõik selle poe laojäägid. Brändivalik ja hinnad meelitavad kohale iga ema, kes oskab hinnata kvaliteetset moekaupa.

Müügipäevade korraldaja sõnul on hinnad all kuni 80% ning enamus kaupa maksab vahemikus 10-90 eurot. Müüki tulevad sellised maailmakuulsad brändid nagu Hugo Boss Junior, Paul Smith Junior, Chloe Junior, Stella McCartney Junior, Monnalisa, Moschino, Cavalli, Richmond ja paljud teised tuntud brändid, mille tavahinnad küündivad sadade eurodeni. Lisaks on valikus ka palju jalanõusid, sh Naturino talvesaapad ning riideid lapseootel emadele.

Müügipäevad on avatud:

pühapäeval 30.10 kell 12.00-19.00
esmaspäeval 31.10 kell 12.00-19.00
teisipäeval 1.11 kell 12.00-19.00 

Pühapäeval ootab lapsi kohapeal ka üllatus.

Müügipäevade kohta leiab rohkem infot SIIT. Lisa end üritusel osalejaks ja saad olla kursis, milliseid asju tuleb müüki.

Vaata pildigaleriist, mida võib leida müügipäevadelt.