LAULJATAR ELIIS PÄRNA: “Ägedate tulemuste saavutamiseks tuleb ise vaeva näha!”

Populaarse telesaate “Eesti otsib superstaari” teise hooaja finalist ja lauljatar Eliis Pärna on jäänud televaatajatele meelde oma maheda hääle ja haldjaliku olekuga. Eliis osaleb tänavu koos Gerli Padariga ka Eesti Laulu konkursil, kus nad esitavad Imre Sooääre lugu “Sky”, mis väidetavalt on valminud viie minutiga. Buduaar uuris Eliisilt, millised oleksid need kaks laulu, mis kirjeldaksid lauljatari ennast kõige paremini.

“Esiteks Natasha Bedingfield “Unwritten” – usun, et saatus on meie endi kätes ning selleks, et saavutada ägedaid tulemusi, tuleb ise vaeva näha, seigelda, aktiivne olla ning leida midagi, mille vastu on kirg. See muidugi ei tähenda, et tuleb seintest läbi minna – tuleb ikka elu ennast usaldada ning teha valikuid sisemise intuitsiooni järgi. Tuleb eelkõige iseendale kindlaks jääda ja järjekindel olla.

Teine lugu, mis mulle on sõnumi mõttes väga oluline, on mu enda lugu “Freedom” (Eliis Pärna, Meelis Meri) – vabadus teha asju, mis meeldivad, olla seal, kus tunned end kõige paremini – see on ilmselt nii minu kui ka enamiku inimeste jaoks tähtis. Ja sellest vabadusest ammutan ka inspiratsiooni. :) Antud lugu on kirjutatud minu kogemusest Marrakechis, kus tõesti läbis mind sügav vabaduse tunne. Vabadus on minu jaoks võimalus olla koos inimestega, kes julgustavad, on toeks ja samas inspireerivad ka elus edasi püüdlema. Vabadus on lubada endale dolce far niente hetki – muretut logelemist mõnusas keskkonnas. See on see, mis toob minus parima esile ning avaldab ka minu loomingulise külje,” kommenteeris Eliis.