LAULJATAR HELEN ADAMSON: ennast õnnetuna tunda on normaalne

LAULJATAR HELEN ADAMSON: ennast õnnetuna tunda on normaalne

Armastatud lauljatar, telenägu ja Instagrami suunamudija Helen Adamson (32) teeb sotsiaalmeediasse iga mõne aja tagant avameelseid postitusi, kus ta räägib oma tunnetest ja läbielatust. Naine tõdeb, et juulikuu viimane nädal oli tema jaoks selle aasta kõige raskem – põhjus on aga küllaltki ootamatu.

Nimelt räägib Helen, et tegelikult on tema elus antud hetkel kõik väga hästi ja ta on äärmiselt tänulik, et see nii on. Vaatamata sellele tabas ta end eelmisel nädalal olukorrast, kus ta lihtsalt ilma mingi konkreetse põhjuseta tundis ennast õnnetuna. Hakates mõtlema sai ta aru, et tegelikult ei peaks ta üldse kurb olema, aga ometi just need emotsioonid teda valdasid.

Helen tõdeb, et tegelikult ei pea oma tundeid alati selgitama ja kõigel ei pea alati põhjus olema. Vahel võibki ennast õnnetuna tunda isegi siis, kui põhjust ei ole ja see on täiesti loomulik. 

Lauljatar ütleb, et ta on jõudnud arusaamisele, et iseennast tuleb võtta sellisena nagu sa oled. Inimesena, kellel on tunded ja alati ei peagi kõik arusaadav ja põhjendatud olema. 

“See ongi selline elu võlu ja valu. Elu pakub meile kõiki emotsioone. Meie asi on neid leebelt vastu võtta, ennast nendes tunnetes ja emotsioonides armastada ja lasta endal lihtsalt olla inimene,” ütleb Helen.