LAURA KIRI: PARDIHUULTEGA TIBI rikub minu elu

Saime hiljuti lugejakirja, mis puudutab naisi, kes elavad meeste kulul ja kelle igapäevaseks suurimaks mureks on see, kuhu järgmisena šoppama minna või milline iluprotseduur kalendrisse kirja panna. Buduaar jääb siinkohal erapooletuks ja loomulikult on see iga inimese enda otsustada, kuidas ta oma elu elada soovib!

Saime hiljuti lugejakirja, mis puudutab naisi, kes elavad meeste kulul ja kelle igapäevaseks suurimaks mureks on see, kuhu järgmisena šoppama minna või milline iluprotseduur kalendrisse kirja panna. Buduaar jääb siinkohal erapooletuks ja loomulikult on see iga inimese enda otsustada, kuidas ta oma elu elada soovib!

Laura kirja loe allpool:

Minu vanem vend läks oma pikaajalisest elukaaslasest lahku juba ammu ja sellest ajast peale on ta üksi olnud, vähemalt perekonnale pole ta ühtegi naist tutvustanud. Nüüd leidis ta endale pruudi, kes on temast 17 aastat noorem – vend on 43 ja beibe 26. Vanusevahe mind iseenesest ei häirigi, kui tegu oleks heasüdamliku ja asjaliku naisega, kes minu venda armastab ja tema raha taga ei aja. Aga see noor tibin ainult raha tahabki… Ja ta tahab mind oma venna elust välja süüa!

Eelmisel nädalavahetusel tõi vend oma pruudi vanematekoju õhtusöögile ja sellest hetkest peale ei oska ei mina ega ka minu vanemad mitte midagi öelda – minu vend võttis endale pesuehtsa kullakaevaja, kes ajab suust nii idiootset juttu välja, et paha hakkab. Ta käitub kõigiga mesimagusalt, samas näost on kohe näha, et ta on võlts. See võlts naeratus ja see, kuidas ta mu venna ees ennast liigutab ja üldse kogu selle naise olek ajab iiveldama. Meie pereõhtu möödus kergelt öeldes hämmingus – beibe paitas terve õhtu minu venna kätt ja põske ja meelitas teda igal võimalikul moel. Ta tuli tuppa tikk-kontsadega, kui me kõik olime sokkides. Beibe isegi ei küsinud, et kas ta võib kingadega olla – ta lihtsalt tuli sedasi tuppa ja minu vend on nii kõrvuni ära armunud, et tema meelest ei olnud selles midagi kummalist. 

Sellel beibel on kõikvõimalikud pikendused ja pardihuuled ja kunstküüned ja ma ei tea, mis veel. Ta näeb välja nagu kunstnukk ja minu vend peab nüüd selle kõige eest maksma ka, sest neiu tuli töölt ära. Uurisin välja, et ta töötas varem solaariumis ja seal oli ta ka vaid paar kuud olnud. Olgem ausad, selline töö ei too niikuinii raha sisse. Ilmselt olid tal siis erinevad sponsorid.

Mul tekkis tol õhtul kohe kohutav tahtmine selle beibe kohta rohkem teada saada ja parim moodus selleks on inimesega rääkimine, seega ma leidsin hetke, mil sain neiuga kahekesi olla ja siis tegin talle viisaka ettepaneku, et võiks minna kohvi jooma ja niisama rääkida. Ütlesin, et võin oma venna kohta igasuguseid põnevaid asju rääkida. Ta oli nõus!

Meie kohvijoomine leidis aset tema valitud kohas – ma pidin minema temaga maniküüri kaasa! Hirmkallisse ilusalongi muidugi ja minu venna raha eest muidugi. Jõudsin varem kohale ja tema tuli taksoga. Loogiline onju… Meie vestluse käigus sain kinnitust oma hirmule – ta on läbi ja lõhki kullakaevaja, kes läheb üle laipade, et saada seda, mida ta tahab, ja kui keegi haiget saabki, siis teda see ei koti. Meie vestluse alguses küsis ta minu käest kohe, et noh, mida ma kuulda tahan. Ta oli aru saanud, et ma ei taha temaga niisama sõbrustada ja ta käitus minuga väga vastikult, nagu ma oleksin mingi mõttetu narts ja tema maailmanaba. Beibe tegi mulle läbi lillede selgeks, et ma võiksin ennast oma venna elust eemale hoida ja kui ma üritan nende suhtesse kiilu lüüa, siis teeb ta nii, et vend ei taha mind enam kunagi näha. Ma sain sellest väga hästi aru. 

Meie kohvijoomine ei kestnud kauem kui 15 minutit, sest ma lihtsalt ei suutnud seal kauem olla ja tulin ära. Ta oli nii vastik ja õel, et see on lausa jube. Ütles mulle, et ma peaksin oma välimuse korda tegema. 

Mida ma selle kirjaga öelda tahan? Kõigepealt ma muidugi tahtsin ennast lihtsalt välja elada! Ja teiseks ütlen ma seda: armsad naised, teie, kes te elate oma mehe kulul või siis lausa mitme mehe kulul ja ajate taga vaid nende raha: teie õnnepäevad ei jää igavesti kestma ja karma seadus ei unusta mitte kedagi. Ja antud hetkel ma tõepoolest vihkan kõiki neid kullakaevajaid!

Buduaarile Lauralt