LAURA PÕLDVERE TEGI uue äriidee nädalaga teoks

Tuntud lauljatar Laura Põldvere andis käesoleva aasta alguses endale lubaduse olla julge. Tänu sellele algas Laura koostöö kunstnik Pia Pikkoriga ning sealt edasi sündis juba mõte avada oma fännitoodete pood. Buduaar küsis Lauralt, kuidas tekkis selline põnev idee ja kust lauljatar inspiratsiooni ammutab. 

Laura avas täna oma fännitoodete poe Laura Shop, mille valikus leidub kõiksugu asju mälupulkadest, plaatidest, kirjatarvetest, nokamütsidest ja T-särkidest trennikottide ja joogipudeliteni välja ehk siis kõikidele naise fännidele miskit. Kust aga sündis selline suurepärane mõte?

Idee avada Laura Merch shop tekkis veidi rohkem kui nädal aega tagasi. Ehk siis alles nüüd. Kuna mu koostöö kunstnik Pia Pikkoriga on minu jaoks nii inspireeriv ja tagasiside ka teistelt on olnud ääretult positiivne, siis tekkis mõte, et miks mitte seda kunsti ka riietele panna.

Ja kuna ma olen impulsiivne ja haaran hetketundest kinni, siis mõnusate koostööpartneritega viisimegi ellu veebipoe nädala jooksul,” rääkis Laura. 

Lauljatar on enda brändi loomisest unistanud juba aastaid ning ta usub, et fännipoe avamine on esimene minisamm selle elluviimiseks. Ammutan inspiratsiooni muusikast. Käisin üle-eelmisel nädalal kuulamas Rootsis Björki, Prantsusmaal Beyonce’i & Jay-Z’d, Justin Timberlake’i Belgias ning Andre Rieau orkestrit Hollandis. Head mõtted tekivad lahedate inimestega kohtudes. Nagu öeldakse, siis mõnikord on isegi põnevam lugeda inimesi kui raamatuid. Reisimine aitab hoida ennast liikuvuses ja annab jõudu, et mõte töötaks nagu auruveduril,” lisas ta. 

Tähtsast sündmusest andis lauljatar teada ka enda Facebooki ning Instagrami kontol. “Aasta alguses lubasin endale, et olen nüüdsest alates ainult julge. Elan elu nii, nagu mina tahan. Tänu sellele algas ka koostöö kunstnik Pia Pikkoriga. Me mõlemad unistame sellest, et viia teid teekonnale muinasjutumaailma. Meie disainid on tulvil positiivseid laineid ja saadaval alates 6. augustist Laura Shop’is,” kirjutas ta eelmisel nädalal oma Facebooki kontole.