LAURI PEDAJAT TABAS taaskordselt väga ebameeldiv üllatus

Buduaar

kuvatõmmis

Lauri Pedaja ehitab koos kihlatu Gethel Burlaka ja pisibeebi Ariaga juba mõnda aega linnakärast eemale oma unistuste kodu. Kahjuks aga ei lõppe igasugused remonditööd alati nii ilusasti nagu võiks arvata.

Ka Laurit tabas hiljuti remonditööde käigus taaskordselt väga valus üllatus.

“Nagu eelmises postituses mainisin, lõime remondirattad taas käima. Kui ülemise vetsu torud said ajutise ühenduse ja pissipott paika, suundusime edasi alumise vannitoa juurde. Lõpuks! Olen seda pea 9 kuud oodanud, sest arvasin, et alustame oma remonditöid just sealt.

Aga jumal tänatud, et ei alustanud, sest see, mis meile kipsi tagant ja põrandaplaadi alt vastu vaatas, oleks meid vist väga tujust ära viinud. Nii tujust ära, et oleksime kotid pakkinud ja minema pagenud või maja vundamendini maha lammutanud. Küll aga on meid teise korruse remondiga kaasnenud ebameedivad üllatused karastanud ja oskame alumise korruse surpriise juba pisikese muigega vastu võtta.

Aga mis siis häda? Vat prussid on mäda. Ja betooni alt vaatas vastu kiht tühjust, mille parandamine ehitustöödele kena üks-kaks nädalat juurde lisavad. Teades aga meie õnne, siis ei pruugi need viimasteks üllatusteks jääda.

Lisaks jõudsime vahepeal sõprade abiga naabri piirile aia püsti panna ning kogu esimese korruse seinad seeneksist puhtaks kraapida (kust alt tuli muidugi taaskordne üllatus välja – liiga vähe villa).

Ehk siis kui esimene pilt seda edasi ei anna, siis toonitan – meil on siin ikka normaalne bardakk!”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KODUKOOTUD KODU (@kodukootudkodu)