LENNA KUURMAA HAKKAS moeloojaks

Täna jõudis esmakordselt armastatud lauljanna Lenna Kuurmaa loodud erikollektsioon ‘’Modern Tribe’’ kõigile kätte saadavaks. Tallinn Dolls by Lenna etnohõnguline suvekollektsioon ‘’Modern Tribe’’ on inspireeritud lauljanna armastusest ja vaimustusest looduse vastu, mis on omavahel sidunud etnomotiivid ja hõimutunnetuse. Kollektsiooni läbiv signatuurmuster kannab endas kuuluvustunnet ja ürgse naise võimu, kes on võimeline tänapäeva kiires ja muutuvas maailmas looma justkui oma universumi, oma hõimu, oma inimestega.

Täna sai armastatud lauljanna Lenna Kuurmaa loodud erikollektsioon “Modern Tribe” esmakordselt kõigile kättesaadavaks. Tallinn Dolls by Lenna etnohõnguline suvekollektsioon “Modern Tribe” on inspireeritud lauljanna armastusest ja vaimustusest looduse vastu, mis on omavahel sidunud etnomotiivid ja hõimutunnetuse. Kollektsiooni läbiv signatuurmuster kannab endas kuuluvustunnet ja ürgse naise võimu, kes on võimeline tänapäeva kiires ja muutuvas maailmas looma justkui oma universumi, oma hõimu, oma inimestega.

Kollektsioonis domineerib kollane värv, mis lisaks soojusele tähistab väge, lojaalsust ja võimalusi. Naturaalne valge omakorda ehedust ja puhtust ning sinine helgeid ja siiraid lootusi.

Kuidas meeldib sulle Lenna loodud kollektsioon?