LENNA KUURMAA ON hädas sissetungijaga: “Mina sõidutaks ta metsa, Lauri lööks maha!”

Buduaar

erakogu

Hinnatud lauljatar Lenna Kuurmaa jagas sotsiaalmeedias lugu sissetungijast, keda nüüd iga hinna eest kinni püütakse nabida.

“Ükskord vist pidi see juhtuma e. elu koos loodusega” Täna öösel ärkasin kella nelja paiku, sest välisuks paugatas. 5 minuti pärast kuulsin pimedas mustavas öös kanade kaeblevat hüüdu. Pilt oli selge. Rebane. Läksin uksele, Lauri paistis juba telefoni valgust sähvides kanalas…selleks ajaks oli jõudnud rebane ära viia 4 noorkana ja murda ühe noore muneja kana, kes veel lebas õuealal.

Üks suur kukk parasjagu võitles rebasega, kui Lauri lauta jõudis. Rebane, aga oli Nii kiire, et paari hüppega oli ta võrguga kaetud õuealast väljas ja läinud.. hommikul käisin riismeid vaatamas ja olukorda hindamas. Suur kukk, kel küll enam saba pole, on surviver. Elus ja püsti ja asjaline. Pooled kanad elus. Vot sellised lood..”

Maal elades on Lenna ikka ja jälle hommikul mõelnud, et kui ta kukelaulu ei kuule, et äkki käis öösel rebane. “Kohvilaua taga arutades, meenus mõlemile, kuidas naaberküla mees Volli kunagi meile pajatas ,et olevat rebase viglaga surnuks löönud, kui too kanalas pahandust tegemas käis. Meenus ka see, et, kui rebane korra juba tee selgeks saab, tuleb ta uuesti, kuni kõik on murtud…

Asusin rebasepuuri otsima. Leitud ! Homseks tuleb end siis valmis panna.. Aga õhku jäi küsimus. Mis rebasega teha, kui ta puuriga kinni nabime? Mina sõidutaks ta mitmete kilomeetrite taha kaugele metsa ja laseks ta seal vabaks. Lauri lööks maha.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lenna (@lennaofficial)