“LIHTNE ON öelda, et söö tervislikult ja tee trenni, aga minu aju ei tööta nii … “

Pilt: erakogu

Buduaar

Tõsielusaatest "Rannamaja" tuntuks saanud Ada Nelke tunnistab, et ta tunneb enda suhtes vastikust.

Kaunis neiu on karantiiniga kümme kilo juurde võtnud ning hiljuti oma keha videoklipist vaadates sai naine šoki.

Ada tõdeb, et ta on alati teistest suurem olnud, ent viimase paari kuuga on talle kümme kilogrammi juurde tulnud. “Ma arvasin, et 10 kilo pole nii näha, aga tundub, et on. Ärge laske endal nii käest ära minna, et vaatate ennast ja teil on ennast jälestav vaadata. Ma ei arvanud, et ma kunagi siia jõuan. Võtke minust eeskuju, te ei taha sellist tunnet tunda,” ütleb Ada läbi pisarate.

Ada tõdeb, et kui ta ennast peeglist vaatab, siis ei tundu ta üldse nii suur kui videoklipist vaadates. “Peeglist näen ma ennast hoopis teistsugusena, kümme korda ilusama. Kaamerast vaadates sain ma šoki. Ma tean, et ma ei jää selliseks, enamus on karantiiniga juhtunud.”

Naine nendib, et tema jaoks on väga raske normaalselt toituda. “Vahepeal olin ma nii ilusas kaalus, aga see oli sellepärast, et ma ei söönud midagi või käisin salaja vetsus. Nüüd tahan ma süüa normaalselt, et ei tunneks süümekaid, aga kui söön, tekib tunne, et olen jälk. Ma ei taha minna tagasi sinna, kus ma ei söönud ja valetasin kõigile, et söön. Lihtne on öelda, et söö tervislikult ja tee trenni, aga minu aju ei tööta nii,” tõdeb Ada.