LILLET BUDUAAR SUMMER MODEL 2017 tiitlid ja auhinnad

Suvemodelli otsingud on alanud ning kuigi finaalüritus on suvel, otsime me uusi kauneid ja julgeid modelle just seepärast, et parimatega koos terve järgneva aasta erinevaid suurejoonelisi projekte läbi viima hakata. 

See on võimalus neile, kes soovivad oma ellu tuua rohkelt modellitööd, koguda oma modellialbumisse resümeed ja jääda silma moe-, ilu-, spordi- ja teiste brändide esindajatele. 

Lisaks on LILLET Buduaar Summer Model 2017 valimisel osalemine väga meeldiv, sest kõigile kümnele kaunitarile, kes finaali pääsevad, on uhked auhinnad välja pannud paljud luksuslikud, oma valdkonna parimad ning magusamad suvemodelli valimise partnerid. 

Peaauhinna ja tiitli LILLET Buduaar Summer Model 2017 võitjale kuulub lisaks rikkalikule ilutoodete auhinnakotile ka Prantsuse aperitiivi LILLET poolt 500 euro väärtuses auhinnafond kauplusest Rademar. Rademari naiselik linnaratas ja kena rattakiiver ning lisaks 50 € kinkekaart. 

Peavõitjaga avaldame Buduaari ajakirjas kuue lehekülje ulatuses moeseeria sügiseses ajakirjanumbris, kus talle on meigi, soengu ja stilistika teinud oma ala tipptegijad.

 

Imeilusaid ehteid pakkuv Glanz ja Glamuur kingib peavõitjale kaunid ehted firmalt Buckley London.

 

Võistlusvoorude parimaid valib catwalk’i voorus Debenhams moekaubamaja, kes paneb oma lemmikule välja 100 euro väärtuses kinkekaardi. 

Tantsuvooru parimale on kingituseks Bucley London kaelaehe ja kõrvarõngad.  

Kõikide finalistide kingikotis on firma Glanz ja Glamuur poolt ehteid Buckley London valikust. Erinevate poolvääriskividega käevõrud ning kaunid kõrvarõngad.´

 

Finaalüritusel viime läbi fotole poseerimise vooru ja loova mõtlemise ülesande ning trikoovooru asemel on meie võistlusel tantsuline liikumine, mis õpitakse selgeks vahetult enne ühiselt publikule esinemist. 

Modellide keha teeb siidiseks Lirene, mille valikus on rikkalikult ülitõhusaid näo- ning kehahooldustooteid.

Balbiino smuutikesed kosutavad päeva, pakkudes maitseid nii rannarahvale kui ka võistlemas olevatele modellidele.

 

Finalistide kingikotist leiab Prantsusmaa parimaid ilutooteid, milleks on Cannes´I Filmifestivali staaride lemmik juustehooldussari PHYTO ja nahahooldussari LIERAC HYDRAGENIST.


Võta osa SIIT!