LIVING MODELS agendid Põhjakeskuses 16.04

LIVING MODELS agendid Põhjakeskuses 16.04

Tähelepanu, kõik sihvakad ja fotogeenilised Rakvere neiud! Living Models modelliagendid liiguvad Buduaari turg LIVE ajal ringi Põhjakeskuses!

Ootame kõiki sihvakaid ja fotogeenilisi Rakvere tüdrukuid laupäeval Põhjakeskusesse! Living Models modelliagendid liiguvad Buduaari turg LIVE ajal ostlejate seas ringi.

Laupäevase Buduaari turg LIVE üritusega koostöös liiguvad Põhjakeskuses ostlejate seas ringi rahvusvahelise tiimiga modelliagentuuri Living Models agendid eesotsas Evelyn Mikomägiga. Kell 14-15 oodatakse asjahuvilisi Living Models fotoseina juurde Buduaari staapi, mille tunned ära roosade õhupallide järgi, kus tehakse pilti ja võetakse andmed.

“Otsime põneva välimusega ning peenekondilisi neiusid vanuses 14-19 ning pikkusega 172-180 cm, kelle modellikarjääri kujundama hakata. Selga võiks panna midagi, mis näitab ka figuuri, näiteks kitsad teksad ja must T-särk või maika. Jalas võiksid olla kontsakingad, meik olgu loomulik ja juuksed puhtad! Võta kaasa ka mõni fotogeenilise välimusega sõbrannaga – koos on julgem ja lõbusam tulla,” kutsub noori end proovile panema modelliagentuuri juht Evelyn Mikomägi

Rohkem infot Living Modelsi kohta vaata www.livingmodels.com

Kohtumiseni Buduaari turul Põhjakeskuses juba sel laupäeval!