LOE, MILLISEID PAIKU soovitab Anu Saagim sel suvel külastada

Ilm on viimasel ajal olnud kõike muud kui südasuvine, kuid tegelikult on suur puhkuste aeg alles algamas ning esimesel juuli nädalal jagavadki meie armastatud staarid Seitsmestele uudistele nippe, kus ja kuidas oma puhkust veeta. Tänane staari suvepuhkuse soovitus tuleb bravuuritar Anu Saagimilt, kes on vaba aja veetmise maailmameister.

Anu Saagimi ja Saarema vahele võiks tõmmata lausa võrdusmärgi, sest just see saar on aastate jooksul võitnud bravuuritari südame. Saarema võludest võiks Anu jutustama jäädagi. “Kui sa seal oled, siis on sul tunne nagu oleksid kuskil imede maal ja see on lõputu. Minul on näiteks mitu randa, kus ma alati põhimõtteliselt üksi olen, kui ma tahan ja kui ma tahan, siis ma olen jälle rahva seas – aga just need privaatrannad teevad selle pärli,” rääkis Anu.

Kaunitar soovitab Saaremaal külastada ka I Land Sound festivali, mis on tema sõnul väga vinge. “See kestab vist 4 päeva, aga tegelikult nädal aega. Käisin eelmisel aastal seal ja see oli suve tippsündmus. See aasta kardan, et sinna poolsaarele ei mahu kõik äragi. 

Kui mul oleks vaja kähku otsustada ja juhe on täiesti koos ning lained löövad üle pea kokku, siis ma läheksin Kuubale, sest need inimesed on nii toredad, naljakad ja südamlikud. Nad pole küll kõige rikkamad, kuid eestlasel oleks, mida sealt õppida. Ma pole kordagi kuulnud, et keegi vinguks või viriseks seal,” annab Anu soovituse, kuhu vihmase suve eest põgeneda.