LOOMASÕPRADE PROJEKT toob kokku loomade varjupaigad üle maailma

Animals Life NET on unikaalne loomade heaolu toetav projekt, mis koondab kokku loomade varjupaigad ja hoiupaigad üle kogu maailma ning toetab loomade varjupaikadele raha kogumist - seda tänu 24/7 veebistriimidele ja võimalusele osta varjupaigale süüa ning muud vajalikku veebi kaudu.

Animals Life NET on unikaalne loomade heaolu toetav projekt, mis koondab kokku loomade varjupaigad ja hoiupaigad üle kogu maailma ning toetab loomade varjupaikadele raha kogumist – seda tänu 24/7 veebistriimidele ja võimalusele osta varjupaigale süüa ning muud vajalikku veebi kaudu.

Eestis on projektiga kaasa läinud 4 varjupaika: Tallinna loomade varjupaik, “Pesaleidja” varjupaik, Viljandi loomade varjupaik ja MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu. Üle maailma on osavõtlikke loomasõpru kokku juba rohkem – Leedus 6, Lätis 5, Rumeenias ja USA-s 2, Serbias, Lõuna-Aafrikas, Ukrainas, Makedoonias, Venemaal, Vietnamis ja Maltal 1. Kokku on varjupaikasid hetkel 12 riigist projektis seega juba 26.

Projekt ühendab loomi abistavad organisatsioonid ning inimesed, kes hoolivad loomade saatusest. Kõikides projektis osalevates varjupaikades on olemas ka spetsiaalne veebikaamera, kust ka sina saad vaadata, mis toimub tegelikult loomade varjupaikades ja hoiukodudes. See on reaalne võimalus aidata kodutuid loomi üle kogu maailma ning näha veebistriimi kaudu oma abi tulemusi.

Veebilehel on muidugi võimalus ka ise annetamise teel loomi aidata – võimalus osta varjupaigale toitu ja muid momendil vajaminevaid tooteid. Kui soovid aga teha enamat ja hakata näiteks varjupaiga vabatahtlikuks, saad sa veebilehe kaudu registreerida end ükskõik millise varjupaiga vabatahtlikuks. Igaüks võib varjupaigaga võtta otse ühendust ka loomale kodu pakkumiseks. Selleks on jälle kasulik veebistriim, mille kaudu saad valida oma tulevase lemmiklooma, vaadates seda Animals Life NET kodulehelt.

Allikas: Animals Life NET