LORENZ KINGIB SUVEMODELL TANTSUVOORU võitjale 250 € väärtusega spaaelamuse

LORENZ KINGIB SUVEMODELL TANTSUVOORU võitjale 250 € väärtusega spaaelamuse

Algas suve rõõmsaim võistlus ilusatele, julgetele ja säravatele naistele! Sellel suvel on meie suurimaks õla alla panijaks Eestis parimate jäätiste valmistaja Balbiino, kes teeb nii musid kui meeled terveks suveks magusaks.

On alanud võistlus: “Balbiino esitleb: Buduaar Summer Model 2018” 

Tegemist on modelliotsinguga, et leida Eestimaa pealt üles uued talendid, kes peaksid enda olemasolust märku andma, sest neid vajab edaspidi oma reklaaminägudeks või promotsioonitöödeks tuhandeid ettevõtteid. 

Igal aastal oleme finaalis kohtunud kõikide kandidaatide seast kümnega, kes on kas hääletuse teel või žürii otsusel, edasi pääsenud. 

Finalistidega viime Pärnus läbi kogu päeva kestva võistlusvoorudega ürituse, mille publikuks on nii rannarahvas kui ka õhtul klubi Sunset külastajad. 

Sel aastal leiab finaalüritus aset 4. augustil Pärnus ning avalöögiks saab olema Sunseti ees toimuv meeleolukas ühine tantsuvoor. Tantsusammude omandamiseks on ette nähtud proovid, mis kestavad vaid poole tunni jooksul ning parimaks saabki see, kellel on eelduseks kiirelt omandada treeneri poolt loodud liikumine. 

Ja selle nimel, et parim olla, tasub pingutada, sest meie üks modelliotsingu toetajabränd Lorenz  Naturals on tantsuvõistluse parimale välja panemas spaa kinkekaardi väärtusega 250 eurot

Vaata ka varasemate suvemodelli otsingute tantsuvoorude galeriid ning videot!


 VÕTA VASTU KÕIK KINGITUSED, MIDA ELU SULLE PAKUB! Osale SIIT